Football Stats
Herb Mineros de Zacatecas
Mineros de ZacatecasŚr. pkt/mecz 1.50
Meksyk / Liga de Expansión MX30 sierpnia 2026 03:00
Herb CDS Tampico Madero
CDS Tampico MaderoŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Mineros de Zacatecas

Streaki - Mineros de Zacatecas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mineros de Zacatecas — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Mineros de Zacatecas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Mineros de Zacatecas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Mineros de Zacatecas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Mineros de Zacatecas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mineros de Zacatecas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mineros de Zacatecas — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Mineros de Zacatecas — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Mineros de Zacatecas — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - CDS Tampico Madero

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CDS Tampico Madero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • CDS Tampico Madero — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CDS Tampico Madero — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CDS Tampico Madero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CDS Tampico Madero — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CDS Tampico Madero — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • CDS Tampico Madero — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • CDS Tampico Madero — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Mineros de Zacatecas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mineros de Zacatecas — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mineros de Zacatecas — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mineros de Zacatecas — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mineros de Zacatecas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mineros de Zacatecas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - CDS Tampico Madero

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CDS Tampico Madero — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CDS Tampico Madero — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CDS Tampico Madero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CDS Tampico Madero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Mineros de ZacatecasMineros de Zacatecas20Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero
14.03Herb Mineros de ZacatecasMineros de Zacatecas10Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero
16.10Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero22Herb Mineros de ZacatecasMineros de Zacatecas
12.05Herb Mineros de ZacatecasMineros de Zacatecas00Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero
04.05Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero10Herb Mineros de ZacatecasMineros de Zacatecas
15.02Herb Mineros de ZacatecasMineros de Zacatecas31Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero
31.08Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero10Herb Mineros de ZacatecasMineros de Zacatecas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CDS Tampico Madero jest o 13% lepsza niż Mineros de Zacatecas pod względem odsetku wygranych meczów.

Mineros de ZacatecasDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
3.30
3.30
Strzelone
2.40
1.00
1.70
Stracone
0.90
2.30
1.60
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
CDS Tampico MaderoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
1.60
2.40
2.00
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
0.30
1.50
0.90
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
70%
0%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Mineros de Zacatecas jest o +167% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Mineros de Zacatecas u siebie
0.90 gola/mecz
CDS Tampico Madero na wyjeździe

Progi bramkowe

Mineros de ZacatecasCDS Tampico Madero
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMineros de ZacatecasCDS Tampico Madero
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
50% (10/20)
90% (18/20)
Under 4.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00