Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Monarcas
Streaki - Monarcas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Monarcas — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Monarcas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Monarcas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Monarcas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Monarcas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Monarcas — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Monarcas — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Monarcas — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Monarcas — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Monarcas — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Monarcas — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Monarcas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Monarcas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Monarcas — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Monarcas — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Monarcas — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Monarcas — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Alebrijes de Oaxaca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Alebrijes de Oaxaca — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Alebrijes de Oaxaca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alebrijes de Oaxaca — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Monarcas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Monarcas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Monarcas — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monarcas — poniżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monarcas — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monarcas — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monarcas — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Monarcas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Alebrijes de Oaxaca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alebrijes de Oaxaca — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alebrijes de Oaxaca — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Monarcas jest o 67% lepsza niż Alebrijes de Oaxaca pod względem odsetku wygranych meczów.
| Monarcas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 1.90 | 2.65 |
Strzelone | 2.20 | 0.60 | 1.40 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Alebrijes de Oaxaca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.50 | 3.10 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 1.40 | 2.30 | 1.85 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Dorados1-0
- 21.08.2026Lvs Correcaminos Uat1-3
- 15.08.2026Wvs Cruz Azul Hidalgo2-1
- 09.08.2026Wvs Cancún4-1
- 02.08.2026Lvs Piratas0-1
- 26.07.2026Wvs CA La Paz4-2
- 05.07.2026Dvs Cruz Azul3-3
- 20.06.2026Lvs Necaxa0-1
- 26.04.2026Wvs Mineros de Zacatecas2-0
- 23.04.2026Lvs Mineros de Zacatecas0-3
- 28.08.2026Dvs Tapatío1-1
- 23.08.2026Lvs CDS Tampico Madero1-2
- 14.08.2026Wvs Tepatitlán1-0
- 06.08.2026Wvs Tlaxcala2-0
- 31.07.2026Lvs Dorados0-2
- 25.07.2026Lvs Venados FC0-3
- 18.04.2026Wvs Correcaminos Uat3-1
- 11.04.2026Lvs CDS Tampico Madero1-2
- 04.04.2026Lvs Tepatitlán0-2
- 28.03.2026Dvs Leones Negros UDG1-1
Progi bramkowe
| Monarcas | Alebrijes de Oaxaca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 80% (16/20) |
| Monarcas | Alebrijes de Oaxaca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 80% (16/20) |
| Monarcas | Alebrijes de Oaxaca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 80% (16/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Monarcas | Alebrijes de Oaxaca | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.40 (20/20) | 5.40 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Cards | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 5.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 6.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 7.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Total Cards | 108 | 108 | — |
Highest in a Match | 10 | 10 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Monarcas | Alebrijes de Oaxaca | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

