Football Stats
Herb CDS Tampico Madero
CDS Tampico MaderoŚr. pkt/mecz 1.50
Meksyk / Liga de Expansión MX6 września 2026 03:00
Herb Venados FC
Venados FCŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy CDS Tampico Madero

Streaki - CDS Tampico Madero

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CDS Tampico Madero — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • CDS Tampico Madero — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • CDS Tampico Madero — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CDS Tampico Madero — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • CDS Tampico Madero — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • CDS Tampico Madero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • CDS Tampico Madero — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Venados FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Venados FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Venados FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Venados FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Venados FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Venados FC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Venados FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Venados FC — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - CDS Tampico Madero

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CDS Tampico Madero — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CDS Tampico Madero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Venados FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Venados FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Venados FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Venados FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Venados FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Venados FC — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Venados FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.04Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero11Herb Venados FCVenados FC
24.10Herb Venados FCVenados FC11Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero
18.01Herb Venados FCVenados FC12Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero
03.08Herb CDS Tampico MaderoCDS Tampico Madero00Herb Venados FCVenados FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CDS Tampico Madero jest o 14% lepsza niż Venados FC pod względem odsetku wygranych meczów.

CDS Tampico MaderoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.60
2.30
1.95
Strzelone
1.30
0.70
1.00
Stracone
0.30
1.60
0.95
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
0%
35%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Venados FCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
4.40
3.20
3.80
Strzelone
2.90
0.90
1.90
Stracone
1.50
2.30
1.90
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

CDS Tampico Madero jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
CDS Tampico Madero u siebie
0.90 gola/mecz
Venados FC na wyjeździe

Progi bramkowe

CDS Tampico MaderoVenados FC
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCDS Tampico MaderoVenados FC
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Under 2.5
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
90% (18/20)
50% (10/20)
Under 4.5
80% (32/40)
100% (20/20)
60% (12/20)
Under 5.5
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00