Football Stats
Herb Gzira United
Gzira UnitedŚr. pkt/mecz 1.05
Malta / Premier League23 sierpnia 2026 18:30
Herb Valletta FC
Valletta FCŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gzira United

0W — Gzira United5D5W — Valletta FC

Streaki - Gzira United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gzira United — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Gzira United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gzira United — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gzira United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Gzira United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gzira United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Valletta FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Valletta FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Valletta FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Valletta FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Valletta FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valletta FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valletta FC — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Valletta FC — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Gzira United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gzira United — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gzira United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Valletta FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Valletta FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Valletta FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Valletta FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Valletta FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Gzira UnitedGzira United03Herb Valletta FCValletta FC
23.05Herb Valletta FCValletta FC21Herb Gzira UnitedGzira United
12.04Herb Valletta FCValletta FC21Herb Gzira UnitedGzira United
13.02Herb Gzira UnitedGzira United02Herb Valletta FCValletta FC
28.10Herb Valletta FCValletta FC11Herb Gzira UnitedGzira United
10.03Herb Valletta FCValletta FC11Herb Gzira UnitedGzira United
04.11Herb Gzira UnitedGzira United11Herb Valletta FCValletta FC
05.03Herb Gzira UnitedGzira United12Herb Valletta FCValletta FC
22.10Herb Valletta FCValletta FC00Herb Gzira UnitedGzira United
23.01Herb Gzira UnitedGzira United11Herb Valletta FCValletta FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Valletta FC jest o 33% lepsza niż Gzira United pod względem odsetku wygranych meczów.

Gzira UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.50
3.20
2.35
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
0.60
2.20
1.40
BTTS %
20%
70%
45%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Valletta FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
1.90
2.50
Strzelone
1.70
0.80
1.25
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Gzira United jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Gzira United u siebie
0.80 gola/mecz
Valletta FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Gzira UnitedValletta FC
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGzira UnitedValletta FC
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Mosta330093.00
2Floriana321072.33
3Marsaxlokk321072.33
4Valletta FC320162.00
5Birkirkara320162.00
6Hibernians311141.33
7Balzan FC311141.33
10Hamrun Spartans301210.33
11Birzebbuga300300.00
12Gzira United300300.00