Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Preußen Münster
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Preußen Münster — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Preußen Münster — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Preußen Münster — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Preußen Münster — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Preußen Münster — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Preußen Münster — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Preußen Münster — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Preußen Münster — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Preußen Münster — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Preußen Münster — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Preußen Münster — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Preußen Münster — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Preußen Münster — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Preußen Münster — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Preußen Münster — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Preußen Münster — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Havelse
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Havelse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Havelse — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Havelse — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Havelse — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Havelse — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Havelse — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Havelse — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Havelse — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Havelse — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Havelse — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Preußen Münster
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Preußen Münster — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Preußen Münster — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Preußen Münster — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Preußen Münster — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 66 meczach z rzędu
- 🔥 Preußen Münster — powyżej 7.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Preußen Münster — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Preußen Münster — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Preußen Münster — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Preußen Münster — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Havelse
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Havelse — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Havelse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 40 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Havelse jest o 250% lepsza niż Preußen Münster pod względem odsetku wygranych meczów.
| Preußen Münster | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 20% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.40 | 3.10 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 1.80 | 2.30 | 2.05 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 46% | 44% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 13.00 | 8.50 | 10.88 |
Śr. faule/mecz | 13.11 | 13.25 | 13.18 |
| Havelse | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.30 | 4.00 | 4.15 |
Strzelone | 2.00 | 1.20 | 1.60 |
Stracone | 2.30 | 2.80 | 2.55 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs FC Viktoria Köln1-4
- 21.08.2026Lvs Karlsruher SC1-2
- 15.08.2026Dvs FC Ingolstadt 041-1
- 08.08.2026Wvs SV Wehen3-1
- 17.05.2026Lvs SV Elversberg0-3
- 10.05.2026Dvs SV Darmstadt 981-1
- 03.05.2026Dvs Hannover 963-3
- 25.04.2026Lvs Arminia Bielefeld2-3
- 19.04.2026Lvs FC Schalke 041-4
- 11.04.2026Dvs SpVgg Greuther Fürth0-0
- 30.08.2026Wvs Waldhof Mannheim3-2
- 15.08.2026Lvs Rot-Weiß Essen0-1
- 08.08.2026Lvs Stuttgart II2-3
- 16.05.2026Lvs Alemannia Aachen1-6
- 10.05.2026Wvs FC Schweinfurt 053-2
- 02.05.2026Lvs Verl0-4
- 26.04.2026Wvs Stuttgart II3-2
- 18.04.2026Lvs SSV ULM 18461-2
- 11.04.2026Wvs FC Saarbrücken2-0
- 08.04.2026Wvs SV Wehen4-1
Progi bramkowe
| Preußen Münster | Havelse | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Preußen Münster | Havelse | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Preußen Münster | Havelse | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Preußen Münster | Havelse | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.24 (17/40) | 10.24 (17/20) | — |
Over 6.5 Corners | 94% (16/17) | 94% (16/17) | — |
Over 7.5 Corners | 88% (15/17) | 88% (15/17) | — |
Over 8.5 Corners | 76% (13/17) | 76% (13/17) | — |
Over 9.5 Corners | 47% (8/17) | 47% (8/17) | — |
Over 10.5 Corners | 41% (7/17) | 41% (7/17) | — |
Over 11.5 Corners | 29% (5/17) | 29% (5/17) | — |
Over 12.5 Corners | 18% (3/17) | 18% (3/17) | — |
Over 13.5 Corners | 18% (3/17) | 18% (3/17) | — |
Over 14.5 Corners | 12% (2/17) | 12% (2/17) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Preußen Münster | Havelse | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.15 | 4.15 | — |
More Corners Than Opponent | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Corners Earned | 83 | 83 | — |
| Ogółem | Preußen Münster | Havelse | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.30 | 6.30 | — |
More Corners Than Opponent | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Corners Against | 126 | 126 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Preußen Münster | Havelse | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.60 (20/20) | 4.60 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 92 | 92 | — |
Highest in a Match | 7 | 7 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Preußen Münster | Havelse | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Under 4.5 | 60% (24/40) | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

