Football Stats
Herb SV Elversberg
Flaga NiemcySV Elversberg
7. miejsce w tabeli Bundesliga
Niemcy / BundesligaSezon 2026/27

2026/27 SV Elversberg — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • SV Elversberg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SV Elversberg — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • SV Elversberg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • SV Elversberg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • SV Elversberg — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • SV Elversberg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • SV Elversberg — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Elversberg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SV Elversberg — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SV Elversberg — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Elversberg — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • SV Elversberg — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SV Elversberg — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 SV Elversberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 22 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb SV ElversbergSV Elversberg32Bayer Leverkusen
22.08MSV Duisburg13Herb SV ElversbergSV Elversberg
17.05Herb SV ElversbergSV Elversberg30Preußen Münster
10.05Fortuna Düsseldorf31Herb SV ElversbergSV Elversberg
03.05Herb SV ElversbergSV Elversberg51SC Paderborn 07
25.04SV Darmstadt 9833Herb SV ElversbergSV Elversberg
17.04Herb SV ElversbergSV Elversberg30Karlsruher SC
12.04Herb SV ElversbergSV Elversberg12FC Schalke 04
05.04Hannover 9611Herb SV ElversbergSV Elversberg
21.03Herb SV ElversbergSV Elversberg31Arminia Bielefeld

SV Elversberg — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
1.70
1.70
3.40
Strzelone
1.30
1.00
2.30
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
15.30
Śr. faule/mecz
9.40
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.50
1.90
3.40
Strzelone
0.70
1.00
1.70
Stracone
0.80
0.90
1.70
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
12.90
Śr. faule/mecz
12.20

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
11.00
Strzały celne / mecz
6.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
3.00
3.00
Skuteczność strzałów
27.3%
27.3%
Strzały na gola
3.67
3.67
Strzały celne na gola
2.00
2.00
Strzały Over 10.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.12
1.12
xGA (Against)
1.93
1.93
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 2.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 3.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 7% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.20 (20/20)
8.90 (10/10)
9.50 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.55
6.20
4.90
More Corners Than Opponent
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Corners Earned
111
62
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 32% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
3.40 (10/10)
4.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
79
34
45
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny SV Elversberg

Wynik meczu

3-2
1 (100%)

Wynik do przerwy

2-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny SV Elversberg

Liczba goli w meczu

5
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Bundesliga.

Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bayern München110033.00
2SC Freiburg110033.00
3FC Augsburg110033.00
4RB Leipzig110033.00
61. FC Köln110033.00
7SV Elversberg110033.00
9Union Berlin101011.00
10FSV Mainz 05101011.00
11SC Paderborn 07101011.00
121899 Hoffenheim100100.00
13Bayer Leverkusen100100.00
14Hamburger SV100100.00
15Werder Bremen100100.00
17FC Schalke 04100100.00
18VfB Stuttgart100100.00