Football Stats
Herb Rot-Weiß Essen
Rot-Weiß EssenŚr. pkt/mecz 2.00
Niemcy / 3. Liga12 września 2026 14:00
Herb Würzburger Kickers
Würzburger KickersŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Rot-Weiß Essen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rot-Weiß Essen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Rot-Weiß Essen — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Rot-Weiß Essen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — poniżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Rot-Weiß Essen — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Würzburger Kickers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Würzburger Kickers — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Rot-Weiß Essen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rot-Weiß Essen — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rot-Weiß Essen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Würzburger Kickers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Würzburger Kickers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rot-Weiß Essen jest o 117% lepsza niż Würzburger Kickers pod względem odsetku wygranych meczów.

Rot-Weiß EssenDomWyjazdOgółem
Win %
90%
40%
65%
Śr. goli/mecz
2.60
4.70
3.65
Strzelone
1.90
2.00
1.95
Stracone
0.70
2.70
1.70
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Würzburger KickersDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
3.30
3.25
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
1.50
2.20
1.85
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

Rot-Weiß Essen jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Rot-Weiß Essen u siebie
1.10 gola/mecz
Würzburger Kickers na wyjeździe

Progi bramkowe

Rot-Weiß EssenWürzburger Kickers
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRot-Weiß EssenWürzburger Kickers
Match Corners AVG
10.25 (4/40)
10.33 (3/20)
10.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
50% (2/4)
33% (1/3)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRot-Weiß EssenWürzburger Kickers
Corners Earned Match
4.17
4.33
4.15
More Corners Than Opponent
17% (4/23)
33% (1/3)
15% (3/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (19/23)
67% (2/3)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
61% (14/23)
67% (2/3)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (10/23)
67% (2/3)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
22% (5/23)
33% (1/3)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
9% (2/23)
33% (1/3)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
4% (1/23)
0% (0/3)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
4% (1/23)
0% (0/3)
5% (1/20)
Corners Earned
96
13
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Würzburger Kickers notuje o 13% wyższy wynik niż Rot-Weiß Essen pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRot-Weiß EssenWürzburger Kickers
Match Cards AVG
4.09 (23/23)
3.67 (3/3)
4.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (3/3)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
91% (21/23)
100% (3/3)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
70% (16/23)
100% (3/3)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
52% (12/23)
67% (2/3)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
39% (9/23)
0% (0/3)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
26% (6/23)
0% (0/3)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
13% (3/23)
0% (0/3)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
4% (1/23)
0% (0/3)
5% (1/20)
Total Cards
94
11
83
Highest in a Match
11
4
11
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRot-Weiß EssenWürzburger Kickers
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Under 5.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
3. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1MSV Duisburg330093.00
2Hansa Rostock321072.33
3Hoffenheim II320162.00
5FC Saarbrücken320162.00
6SV Meppen320162.00
10Alemannia Aachen311141.33
11Fortuna Köln311141.33
13Rot-Weiß Essen311141.33
14Havelse310231.00
16Stuttgart II310231.00
19SV Wehen301210.33
20Verl300300.00