Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Çorum FK
Streaki - Çorum FK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Çorum FK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Çorum FK — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Çorum FK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Çorum FK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Çorum FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Çorum FK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Çorum FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Çorum FK — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Çorum FK — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Çorum FK — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Çorum FK — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Çorum FK — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Çorum FK — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Çorum FK — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Çorum FK — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Çorum FK — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Kasımpaşa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kasımpaşa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Kasımpaşa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Kasımpaşa — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Kasımpaşa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Kasımpaşa — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Kasımpaşa — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Kasımpaşa — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Kasımpaşa — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Kasımpaşa — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Çorum FK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Çorum FK — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Çorum FK — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Çorum FK — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Çorum FK — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Çorum FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Çorum FK — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Çorum FK — powyżej 1.5 spalonych w 51 meczach z rzędu
- 🔥 Çorum FK — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
Serie - Kasımpaşa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kasımpaşa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kasımpaşa — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kasımpaşa — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kasımpaşa — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kasımpaşa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Çorum FK jest o 140% lepsza niż Kasımpaşa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Çorum FK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.80 | 2.70 |
Strzelone | 1.70 | 1.80 | 1.75 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 62% | 53% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 15.60 | 11.90 | 13.75 |
Śr. faule/mecz | 12.40 | 13.40 | 12.90 |
| Kasımpaşa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 3.10 | 2.45 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 0.80 | 2.10 | 1.45 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 47% | 39% | 43% |
Śr. strzały/mecz | 9.80 | 6.00 | 7.90 |
Śr. faule/mecz | 16.50 | 15.90 | 16.20 |
Ostatnie 10 meczów
- 14.08.2026Dvs Galatasaray2-2
- 24.05.2026Wvs Esenler Erokspor2-0
- 15.05.2026Wvs Bodrum FK2-0
- 11.05.2026Lvs Bodrum FK0-1
- 07.05.2026Wvs Keçiörengücü1-0
- 02.05.2026Dvs Erzurumspor FK1-1
- 26.04.2026Wvs Sakaryaspor4-0
- 19.04.2026Wvs Sivasspor3-1
- 11.04.2026Dvs Pendikspor1-1
- 07.04.2026Dvs Bodrum FK1-1
- 15.08.2026Dvs Trabzonspor1-1
- 17.05.2026Wvs Galatasaray1-0
- 09.05.2026Lvs Gençlerbirliği S.K.2-3
- 03.05.2026Dvs Kocaelispor1-1
- 24.04.2026Lvs Başakşehir0-4
- 19.04.2026Wvs Alanyaspor1-0
- 12.04.2026Dvs Göztepe3-3
- 04.04.2026Wvs Kayserispor2-0
- 19.03.2026Lvs Beşiktaş1-2
- 15.03.2026Wvs Eyüpspor1-0
Progi bramkowe
| Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
| Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
| Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Çorum FK notuje o 24% wyższy wynik niż Kasımpaşa pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.13 (40/40) | 10.10 (20/20) | 8.15 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 85% (34/40) | 100% (20/20) | 70% (14/20) |
Over 7.5 Corners | 70% (28/40) | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Over 8.5 Corners | 55% (22/40) | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
Over 9.5 Corners | 40% (16/40) | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
Over 10.5 Corners | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.03 | 6.70 | 3.35 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 85% (17/20) | 30% (6/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 70% (14/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 35% (7/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 201 | 134 | 67 |
| Ogółem | Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.10 | 3.40 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (20/40) | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 164 | 68 | 96 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kasımpaşa notuje o 9% wyższy wynik niż Çorum FK pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.13 (40/40) | 4.90 (20/20) | 5.35 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Total Cards | 205 | 98 | 107 |
Highest in a Match | 14 | 13 | 14 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Çorum FK jest o 30% lepsza niż Kasımpaşa pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.33 | 11.67 | 9.00 |
Strzały celne / mecz | 2.67 | 2.67 | 2.67 |
Strzały niecelne / mecz | 5.00 | 5.00 | 5.00 |
Skuteczność strzałów | 11.3% | 11.4% | 11.1% |
Strzały na gola | 8.86 | 8.75 | 9.00 |
Strzały celne na gola | 2.29 | 2.00 | 2.67 |
Strzały Over 10.5 | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
Strzały Over 11.5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Strzały Over 12.5 | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 13.5 | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 14.5 | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Çorum FK notuje o 200% wyższy wynik niż Kasımpaşa pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.33 | 6.00 | 2.67 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
Team Offsides AVG | 2.00 | 3.00 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Kasımpaşa jest o 70% lepsza niż Çorum FK pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.95 | 0.71 | 1.20 |
xGA (Against) | 1.42 | 2.02 | 0.82 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Çorum FK | Kasımpaşa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

