Football Stats
Herb Amed
AmedŚr. pkt/mecz 1.90
Turcja / Süper Lig31 sierpnia 2026 20:30
Herb Trabzonspor
TrabzonsporŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Amed

1W — Amed0D0W — Trabzonspor

Streaki - Amed

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Amed — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Amed — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Amed — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Amed — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Amed — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Amed — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Amed — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Amed — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Amed — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Amed — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Amed — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Amed — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Amed — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Amed — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Amed — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Amed — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Trabzonspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Trabzonspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Trabzonspor — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Trabzonspor — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Trabzonspor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Trabzonspor — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Trabzonspor — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Trabzonspor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Amed

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Amed — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Amed — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Amed — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Amed — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Amed — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Amed — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Amed — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Trabzonspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb AmedAmed21Herb TrabzonsporTrabzonspor

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

AmedDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
2.90
2.95
Strzelone
2.50
1.70
2.10
Stracone
0.50
1.20
0.85
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
58%
50%
54%
Śr. strzały/mecz
20.80
10.60
15.70
Śr. faule/mecz
10.80
13.50
12.15
TrabzonsporDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.70
2.70
2.70
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
56%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
13.11
15.00
14.06
Śr. faule/mecz
11.80
11.70
11.75

Ostatnie 10 meczów

Amed jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Amed u siebie
1.50 gola/mecz
Trabzonspor na wyjeździe

Progi bramkowe

AmedTrabzonspor
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAmedTrabzonspor
Match Corners AVG
10.53 (40/40)
10.55 (20/20)
10.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAmedTrabzonspor
Corners Earned Match
6.30
7.30
5.30
More Corners Than Opponent
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Corners Earned
252
146
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAmedTrabzonspor
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
4.55 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Total Cards
182
91
91
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemAmedTrabzonspor
Strzały / mecz
13.67
14.00
13.33
Strzały celne / mecz
5.17
4.33
6.00
Strzały niecelne / mecz
5.33
6.33
4.33
Skuteczność strzałów
11.0%
11.9%
10.0%
Strzały na gola
9.11
8.40
10.00
Strzały celne na gola
3.44
2.60
4.50
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 5.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Trabzonspor notuje o 50% wyższy wynik niż Amed pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAmedTrabzonspor
Match Offsides AVG
3.83
3.33
4.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.50
2.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Amed jest o 14% lepsza niż Trabzonspor pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAmedTrabzonspor
xG (For)
1.31
1.39
1.22
xGA (Against)
1.39
0.82
1.97
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAmedTrabzonspor
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00