Football Stats
Herb Gençlerbirliği S.K.
Gençlerbirliği S.K.Śr. pkt/mecz 1.15
Turcja / Süper Lig28 sierpnia 2026 20:30
Herb Erzurumspor FK
Erzurumspor FKŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gençlerbirliği S.K.

Streaki - Gençlerbirliği S.K.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Erzurumspor FK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Erzurumspor FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Erzurumspor FK — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Erzurumspor FK — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Erzurumspor FK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Erzurumspor FK — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Erzurumspor FK — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Erzurumspor FK — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Erzurumspor FK — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Erzurumspor FK — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Erzurumspor FK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Erzurumspor FK — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Erzurumspor FK — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Erzurumspor FK — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Erzurumspor FK — wygrywa (14/20, 70%)
  • Erzurumspor FK — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Erzurumspor FK — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Erzurumspor FK — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Erzurumspor FK — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Erzurumspor FK — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Gençlerbirliği S.K.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu

Serie - Erzurumspor FK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Erzurumspor FK — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Erzurumspor FK — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Erzurumspor FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Erzurumspor FK — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Erzurumspor FK — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Erzurumspor FK — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Erzurumspor FK — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Erzurumspor FK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.11Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK
12.02Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK12Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.
15.09Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.10Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK
21.04Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.20Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK
03.12Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK11Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.
07.05Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK01Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.
11.12Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.12Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK
08.05Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.21Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK
14.12Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK20Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.
07.04Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.11Herb Erzurumspor FKErzurumspor FK

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Erzurumspor FK jest o 133% lepsza niż Gençlerbirliği S.K. pod względem odsetku wygranych meczów.

Gençlerbirliği S.K.DomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
1.70
2.10
Strzelone
1.20
0.60
0.90
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
45%
47%
46%
Śr. strzały/mecz
10.70
9.80
10.25
Śr. faule/mecz
12.10
13.30
12.70
Erzurumspor FKDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
4.00
2.40
3.20
Strzelone
3.30
1.40
2.35
Stracone
0.70
1.00
0.85
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
59%
51%
55%
Śr. strzały/mecz
15.80
8.90
12.35
Śr. faule/mecz
8.40
12.20
10.30

Ostatnie 10 meczów

Erzurumspor FK jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Gençlerbirliği S.K. u siebie
1.40 gola/mecz
Erzurumspor FK na wyjeździe

Progi bramkowe

Gençlerbirliği S.K.Erzurumspor FK
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Gençlerbirliği S.K. notuje o 17% wyższy wynik niż Erzurumspor FK pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGençlerbirliği S.K.Erzurumspor FK
Match Corners AVG
8.78 (40/40)
9.45 (20/20)
8.10 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGençlerbirliği S.K.Erzurumspor FK
Corners Earned Match
3.80
3.65
3.95
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
152
73
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gençlerbirliği S.K. notuje o 23% wyższy wynik niż Erzurumspor FK pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGençlerbirliği S.K.Erzurumspor FK
Match Cards AVG
3.85 (40/40)
4.25 (20/20)
3.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
154
85
69
Highest in a Match
14
14
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Gençlerbirliği S.K. jest o 38% lepsza niż Erzurumspor FK pod względem strzałów na mecz.

OgółemGençlerbirliği S.K.Erzurumspor FK
Strzały / mecz
10.33
12.00
8.67
Strzały celne / mecz
3.17
3.33
3.00
Strzały niecelne / mecz
4.33
5.00
3.67
Skuteczność strzałów
8.1%
11.1%
3.8%
Strzały na gola
12.40
9.00
26.00
Strzały celne na gola
3.80
2.50
9.00
Strzały Over 10.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemGençlerbirliği S.K.Erzurumspor FK
Match Offsides AVG
2.67
2.33
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Gençlerbirliği S.K. jest o 97% lepsza niż Erzurumspor FK pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGençlerbirliği S.K.Erzurumspor FK
xG (For)
0.88
1.17
0.59
xGA (Against)
1.79
2.08
1.50
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGençlerbirliği S.K.Erzurumspor FK
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00