Football Stats
Herb Kocaelispor
KocaelisporŚr. pkt/mecz 1.00
Turcja / Süper Lig6 września 2026 19:00
Herb Samsunspor
SamsunsporŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Kocaelispor

1W — Kocaelispor1D2W — Samsunspor

Streaki - Kocaelispor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kocaelispor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kocaelispor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kocaelispor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kocaelispor — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kocaelispor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kocaelispor — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Kocaelispor — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Kocaelispor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Kocaelispor — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Kocaelispor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Kocaelispor — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Kocaelispor — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Kocaelispor — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Kocaelispor — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Samsunspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Samsunspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Samsunspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Samsunspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Samsunspor — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Samsunspor — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Samsunspor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Samsunspor — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Samsunspor — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Samsunspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Samsunspor — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Samsunspor — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Samsunspor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Samsunspor — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Samsunspor — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Kocaelispor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kocaelispor — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kocaelispor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kocaelispor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kocaelispor — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kocaelispor — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kocaelispor — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Kocaelispor — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kocaelispor — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kocaelispor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Samsunspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Samsunspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Samsunspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Samsunspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Samsunspor — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Samsunspor — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Samsunspor — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Samsunspor — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Samsunspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.01Herb SamsunsporSamsunspor00Herb KocaelisporKocaelispor
16.08Herb KocaelisporKocaelispor01Herb SamsunsporSamsunspor
21.01Herb SamsunsporSamsunspor30Herb KocaelisporKocaelispor
28.08Herb KocaelisporKocaelispor10Herb SamsunsporSamsunspor

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Samsunspor jest o 60% lepsza niż Kocaelispor pod względem odsetku wygranych meczów.

KocaelisporDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.90
2.20
2.05
Strzelone
0.90
0.70
0.80
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
52%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
12.44
8.40
10.32
Śr. faule/mecz
15.22
15.70
15.47
SamsunsporDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
60%
55%
57%
Śr. strzały/mecz
14.30
11.30
12.80
Śr. faule/mecz
13.10
15.80
14.45

Ostatnie 10 meczów

Samsunspor jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Kocaelispor u siebie
1.30 gola/mecz
Samsunspor na wyjeździe

Progi bramkowe

KocaelisporSamsunspor
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
0% (0/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Samsunspor notuje o 28% wyższy wynik niż Kocaelispor pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKocaelisporSamsunspor
Match Corners AVG
8.92 (39/40)
7.79 (19/20)
10.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
69% (27/39)
53% (10/19)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
62% (24/39)
47% (9/19)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
54% (21/39)
42% (8/19)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
41% (16/39)
32% (6/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
26% (10/39)
16% (3/19)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/39)
5% (1/19)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/39)
5% (1/19)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
5% (1/19)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKocaelisporSamsunspor
Corners Earned Match
4.42
3.85
5.00
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
177
77
100

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kocaelispor notuje o 7% wyższy wynik niż Samsunspor pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKocaelisporSamsunspor
Match Cards AVG
4.50 (40/40)
4.65 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
180
93
87
Highest in a Match
13
13
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemKocaelisporSamsunspor
Strzały / mecz
11.17
11.33
11.00
Strzały celne / mecz
3.33
4.67
2.00
Strzały niecelne / mecz
4.00
4.00
4.00
Skuteczność strzałów
13.4%
11.8%
15.2%
Strzały na gola
7.44
8.50
6.60
Strzały celne na gola
2.22
3.50
1.20
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 4.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Kocaelispor notuje o 25% wyższy wynik niż Samsunspor pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemKocaelisporSamsunspor
Match Offsides AVG
2.33
2.00
2.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.50
1.67
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Samsunspor jest o 40% lepsza niż Kocaelispor pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemKocaelisporSamsunspor
xG (For)
0.99
0.83
1.16
xGA (Against)
1.40
1.12
1.68
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKocaelisporSamsunspor
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Under 3.5
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00