Football Stats
Herb Rizespor
RizesporŚr. pkt/mecz 1.55
Turcja / Süper Lig7 września 2026 19:00
Herb Alanyaspor
AlanyasporŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Rizespor

2W — Rizespor4D4W — Alanyaspor

Streaki - Rizespor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rizespor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Rizespor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rizespor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rizespor — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Rizespor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rizespor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rizespor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Rizespor — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Rizespor — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Rizespor — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Rizespor — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Rizespor — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rizespor — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rizespor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Rizespor — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rizespor — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Alanyaspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alanyaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Alanyaspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alanyaspor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alanyaspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alanyaspor — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alanyaspor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alanyaspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Alanyaspor — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Alanyaspor — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Alanyaspor — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Alanyaspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Alanyaspor — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Alanyaspor — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Alanyaspor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Alanyaspor — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Rizespor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rizespor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Rizespor — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Rizespor — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Rizespor — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rizespor — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rizespor — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rizespor — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - Alanyaspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alanyaspor — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Alanyaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Alanyaspor — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alanyaspor — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alanyaspor — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alanyaspor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.01Herb RizesporRizespor11Herb AlanyasporAlanyaspor
16.08Herb AlanyasporAlanyaspor00Herb RizesporRizespor
02.03Herb RizesporRizespor31Herb AlanyasporAlanyaspor
28.09Herb AlanyasporAlanyaspor10Herb RizesporRizespor
20.01Herb AlanyasporAlanyaspor21Herb RizesporRizespor
19.08Herb RizesporRizespor00Herb AlanyasporAlanyaspor
03.04Herb AlanyasporAlanyaspor21Herb RizesporRizespor
05.11Herb RizesporRizespor20Herb AlanyasporAlanyaspor
06.02Herb AlanyasporAlanyaspor21Herb RizesporRizespor
27.09Herb RizesporRizespor11Herb AlanyasporAlanyaspor

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rizespor jest o 125% lepsza niż Alanyaspor pod względem odsetku wygranych meczów.

RizesporDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
3.00
3.00
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
48%
53%
50%
Śr. strzały/mecz
16.10
11.78
14.05
Śr. faule/mecz
13.20
15.00
14.05
AlanyasporDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
3.20
2.60
2.90
Strzelone
1.80
0.90
1.35
Stracone
1.40
1.70
1.55
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
45%
46%
45%
Śr. strzały/mecz
13.30
9.60
11.45
Śr. faule/mecz
11.50
14.70
13.10

Ostatnie 10 meczów

Rizespor jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Rizespor u siebie
0.90 gola/mecz
Alanyaspor na wyjeździe

Progi bramkowe

RizesporAlanyaspor
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rizespor notuje o 12% wyższy wynik niż Alanyaspor pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRizesporAlanyaspor
Match Corners AVG
8.54 (39/40)
9.05 (19/20)
8.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
67% (26/39)
74% (14/19)
60% (12/20)
Over 7.5 Corners
56% (22/39)
68% (13/19)
45% (9/20)
Over 8.5 Corners
44% (17/39)
53% (10/19)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
41% (16/39)
47% (9/19)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
37% (7/19)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
26% (5/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/39)
16% (3/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
16% (3/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
11% (2/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRizesporAlanyaspor
Corners Earned Match
4.63
4.80
4.45
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
185
96
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Alanyaspor notuje o 11% wyższy wynik niż Rizespor pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRizesporAlanyaspor
Match Cards AVG
4.42 (40/40)
4.20 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
177
84
93
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Rizespor jest o 89% lepsza niż Alanyaspor pod względem strzałów na mecz.

OgółemRizesporAlanyaspor
Strzały / mecz
13.00
17.00
9.00
Strzały celne / mecz
4.00
5.67
2.33
Strzały niecelne / mecz
5.17
6.67
3.67
Skuteczność strzałów
7.7%
5.9%
11.1%
Strzały na gola
13.00
17.00
9.00
Strzały celne na gola
4.00
5.67
2.33
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały Over 12.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 4.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Alanyaspor notuje o 80% wyższy wynik niż Rizespor pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRizesporAlanyaspor
Match Offsides AVG
3.83
2.33
5.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Team Offsides AVG
2.33
1.67
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Rizespor jest o 68% lepsza niż Alanyaspor pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRizesporAlanyaspor
xG (For)
1.06
1.33
0.79
xGA (Against)
0.80
0.54
1.07
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRizesporAlanyaspor
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00