Football Stats
Herb Trabzonspor
TrabzonsporŚr. pkt/mecz 1.70
Turcja / Süper Lig6 września 2026 19:00
Herb Gençlerbirliği S.K.
Gençlerbirliği S.K.Śr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Trabzonspor

Streaki - Trabzonspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Trabzonspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Trabzonspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Trabzonspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Trabzonspor — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Trabzonspor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Trabzonspor — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Gençlerbirliği S.K.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gençlerbirliği S.K. — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Gençlerbirliği S.K. — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Trabzonspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — powyżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Trabzonspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Gençlerbirliği S.K.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gençlerbirliği S.K. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.05Herb TrabzonsporTrabzonspor03Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.
22.12Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.43Herb TrabzonsporTrabzonspor
15.05Herb TrabzonsporTrabzonspor21Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.
23.01Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.12Herb TrabzonsporTrabzonspor
08.02Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.02Herb TrabzonsporTrabzonspor
15.09Herb TrabzonsporTrabzonspor22Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.
10.02Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.00Herb TrabzonsporTrabzonspor
10.09Herb TrabzonsporTrabzonspor31Herb Gençlerbirliği S.K.Gençlerbirliği S.K.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Trabzonspor jest o 67% lepsza niż Gençlerbirliği S.K. pod względem odsetku wygranych meczów.

TrabzonsporDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
56%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
13.11
14.33
13.72
Śr. faule/mecz
11.80
11.50
11.65
Gençlerbirliği S.K.DomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
1.70
2.10
Strzelone
1.20
0.60
0.90
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
44%
47%
45%
Śr. strzały/mecz
11.60
9.80
10.70
Śr. faule/mecz
12.70
13.30
13.00

Ostatnie 10 meczów

Trabzonspor jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Trabzonspor u siebie
0.60 gola/mecz
Gençlerbirliği S.K. na wyjeździe

Progi bramkowe

TrabzonsporGençlerbirliği S.K.
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Trabzonspor notuje o 10% wyższy wynik niż Gençlerbirliği S.K. pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemTrabzonsporGençlerbirliği S.K.
Match Corners AVG
9.78 (40/40)
10.25 (20/20)
9.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTrabzonsporGençlerbirliği S.K.
Corners Earned Match
4.33
5.10
3.55
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
95% (19/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
80% (16/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
173
102
71

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Trabzonspor notuje o 8% wyższy wynik niż Gençlerbirliği S.K. pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTrabzonsporGençlerbirliği S.K.
Match Cards AVG
4.63 (40/40)
4.80 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
185
96
89
Highest in a Match
14
11
14
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Trabzonspor jest o 11% lepsza niż Gençlerbirliği S.K. pod względem strzałów na mecz.

OgółemTrabzonsporGençlerbirliği S.K.
Strzały / mecz
12.67
13.33
12.00
Strzały celne / mecz
4.67
6.00
3.33
Strzały niecelne / mecz
4.67
4.33
5.00
Skuteczność strzałów
10.5%
10.0%
11.1%
Strzały na gola
9.50
10.00
9.00
Strzały celne na gola
3.50
4.50
2.50
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Trabzonspor notuje o 200% wyższy wynik niż Gençlerbirliği S.K. pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemTrabzonsporGençlerbirliği S.K.
Match Offsides AVG
3.33
4.33
2.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
100% (3/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemTrabzonsporGençlerbirliği S.K.
xG (For)
1.20
1.22
1.17
xGA (Against)
2.02
1.97
2.08
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTrabzonsporGençlerbirliği S.K.
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Under 2.5
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00