Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Konyaspor
Streaki - Konyaspor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Konyaspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Konyaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Konyaspor — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Konyaspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Konyaspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Konyaspor — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Konyaspor — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Konyaspor — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Konyaspor — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Konyaspor — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Konyaspor — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Konyaspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Konyaspor — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)
- Konyaspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Konyaspor — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Konyaspor — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Trabzonspor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Trabzonspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Trabzonspor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Trabzonspor — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Trabzonspor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Trabzonspor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Trabzonspor — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Trabzonspor — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Trabzonspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Trabzonspor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Trabzonspor — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Trabzonspor — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Trabzonspor — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Trabzonspor — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Trabzonspor — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Trabzonspor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Trabzonspor — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Trabzonspor — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Konyaspor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Konyaspor — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Konyaspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Trabzonspor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Trabzonspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — powyżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Trabzonspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Trabzonspor jest o 43% lepsza niż Konyaspor pod względem odsetku wygranych meczów.
| Konyaspor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.20 | 2.60 |
Strzelone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Posiadanie piłki | 50% | 47% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 11.30 | 11.50 | 11.40 |
Śr. faule/mecz | 12.50 | 14.70 | 13.60 |
| Trabzonspor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
Stracone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | 56% | 52% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 13.11 | 14.33 | 13.72 |
Śr. faule/mecz | 11.80 | 11.50 | 11.65 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Kocaelispor1-2
- 22.08.2026Lvs Fenerbahçe2-4
- 15.08.2026Lvs Rizespor0-1
- 17.05.2026Lvs Kayserispor1-2
- 09.05.2026Lvs Fenerbahçe0-3
- 05.05.2026Wvs Beşiktaş1-0
- 01.05.2026Lvs Rizespor2-3
- 27.04.2026Wvs Trabzonspor2-1
- 17.04.2026Wvs Antalyaspor2-0
- 12.04.2026Wvs Fatih Karagümrük3-0
- 31.08.2026Lvs Amed1-2
- 27.08.2026Lvs Ferencvarosi TC0-4
- 23.08.2026Wvs Başakşehir2-1
- 20.08.2026Lvs Ferencvarosi TC0-1
- 15.08.2026Dvs Kasımpaşa1-1
- 17.05.2026Lvs Gençlerbirliği S.K.0-3
- 09.05.2026Wvs Beşiktaş2-1
- 02.05.2026Dvs Göztepe1-1
- 27.04.2026Lvs Konyaspor1-2
- 19.04.2026Dvs Başakşehir1-1
Progi bramkowe
| Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
| Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
| Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Trabzonspor notuje o 14% wyższy wynik niż Konyaspor pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.63 (40/40) | 9.00 (20/20) | 10.25 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 9.5 Corners | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 10.5 Corners | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 11.5 Corners | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Over 12.5 Corners | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.42 | 3.75 | 5.10 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 177 | 75 | 102 |
| Ogółem | Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.20 | 5.25 | 5.15 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 208 | 105 | 103 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.88 (40/40) | 4.95 (20/20) | 4.80 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 195 | 99 | 96 |
Highest in a Match | 11 | 10 | 11 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Trabzonspor jest o 21% lepsza niż Konyaspor pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.17 | 11.00 | 13.33 |
Strzały celne / mecz | 4.67 | 3.33 | 6.00 |
Strzały niecelne / mecz | 5.50 | 6.67 | 4.33 |
Skuteczność strzałów | 9.6% | 9.1% | 10.0% |
Strzały na gola | 10.43 | 11.00 | 10.00 |
Strzały celne na gola | 4.00 | 3.33 | 4.50 |
Strzały Over 10.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 11.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 12.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 13.5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Strzały Over 14.5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Trabzonspor notuje o 800% wyższy wynik niż Konyaspor pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.00 | 1.67 | 4.33 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Team Offsides AVG | 1.67 | 0.33 | 3.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Trabzonspor jest o 43% lepsza niż Konyaspor pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.04 | 0.85 | 1.22 |
xGA (Against) | 1.73 | 1.49 | 1.97 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Konyaspor | Trabzonspor | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

