Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Eastleigh
Streaki - Eastleigh
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Eastleigh — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Eastleigh — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Eastleigh — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Eastleigh — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Eastleigh — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Eastleigh — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Eastleigh — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Eastleigh — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Eastleigh — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Eastleigh — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Streaki - Gateshead
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gateshead — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gateshead — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gateshead — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gateshead — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gateshead — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gateshead — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gateshead — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Gateshead — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Gateshead — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Gateshead — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Eastleigh
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Eastleigh — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Eastleigh — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Eastleigh — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Eastleigh — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Gateshead
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gateshead — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gateshead jest o 50% lepsza niż Eastleigh pod względem odsetku wygranych meczów.
| Eastleigh | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.30 | 3.35 |
Strzelone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Stracone | 1.90 | 2.10 | 2.00 |
BTTS % | 90% | 60% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Gateshead | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.30 | 2.60 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.04.2026Wvs Scunthorpe1-0
- 18.04.2026Dvs Tamworth1-1
- 11.04.2026Lvs Altrincham0-1
- 06.04.2026Wvs Yeovil Town2-1
- 03.04.2026Dvs Woking3-3
- 28.03.2026Lvs Forest Green2-4
- 24.03.2026Lvs Sutton Utd0-2
- 21.03.2026Lvs Hartlepool0-1
- 14.03.2026Lvs Rochdale1-3
- 10.03.2026Wvs Brackley Town2-1
- 25.04.2026Lvs Altrincham1-3
- 18.04.2026Lvs Woking0-3
- 11.04.2026Wvs Aldershot Town1-0
- 06.04.2026Wvs Scunthorpe2-0
- 03.04.2026Dvs Carlisle0-0
- 28.03.2026Wvs Yeovil Town2-1
- 24.03.2026Wvs York3-1
- 21.03.2026Lvs Boreham Wood0-3
- 17.03.2026Wvs Wealdstone1-0
- 14.03.2026Dvs Sutton Utd1-1
Progi bramkowe
| Eastleigh | Gateshead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Eastleigh | Gateshead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Eastleigh | Gateshead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gateshead notuje o 100% wyższy wynik niż Eastleigh pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Eastleigh | Gateshead | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (2/2) | 2.00 (1/1) | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 50% (1/2) | 0% (0/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | 0% (0/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Total Cards | 6 | 2 | 4 |
Highest in a Match | 4 | 2 | 4 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Eastleigh | Gateshead | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

