Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy AFC Fylde
Streaki - AFC Fylde
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AFC Fylde — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- AFC Fylde — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- AFC Fylde — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- AFC Fylde — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- AFC Fylde — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- AFC Fylde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- AFC Fylde — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- AFC Fylde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- AFC Fylde — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Forest Green
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Forest Green — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Forest Green — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Forest Green — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Forest Green — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Forest Green — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Forest Green — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
Serie - AFC Fylde
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AFC Fylde — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AFC Fylde — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 AFC Fylde — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 AFC Fylde — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Forest Green
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Forest Green — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forest Green — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AFC Fylde jest o 30% lepsza niż Forest Green pod względem odsetku wygranych meczów.
| AFC Fylde | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 40% | 65% |
Śr. goli/mecz | 4.40 | 3.30 | 3.85 |
Strzelone | 3.50 | 1.80 | 2.65 |
Stracone | 0.90 | 1.50 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Forest Green | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 2.40 | 3.25 |
Strzelone | 2.60 | 1.20 | 1.90 |
Stracone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Woking2-3
- 15.08.2026Wvs Tamworth2-1
- 08.08.2026Dvs Wealdstone2-2
- 25.04.2026Wvs Merthyr Town4-2
- 18.04.2026Wvs Southport4-0
- 11.04.2026Lvs Chester0-1
- 06.04.2026Wvs Radcliffe4-3
- 03.04.2026Lvs Chorley0-2
- 31.03.2026Wvs Marine2-0
- 28.03.2026Wvs Darlington 18834-1
- 22.08.2026Lvs Boreham Wood0-3
- 15.08.2026Wvs Worthing2-1
- 08.08.2026Wvs FC Halifax Town3-2
- 29.04.2026Dvs Boreham Wood0-0
- 25.04.2026Wvs Morecambe5-0
- 18.04.2026Lvs Hartlepool1-2
- 11.04.2026Wvs Braintree3-1
- 06.04.2026Dvs Truro City1-1
- 03.04.2026Wvs Brackley Town4-0
- 28.03.2026Wvs Eastleigh4-2
Progi bramkowe
| AFC Fylde | Forest Green | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
| AFC Fylde | Forest Green | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
| AFC Fylde | Forest Green | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | AFC Fylde | Forest Green | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (1/1) | — | 3.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Total Cards | 3 | — | 3 |
Highest in a Match | 3 | — | 3 |
Lowest in a Match | 3 | — | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | AFC Fylde | Forest Green | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

