Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Altrincham
Streaki - Altrincham
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Altrincham — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Altrincham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Altrincham — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Altrincham — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Altrincham — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Altrincham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Eastleigh
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Eastleigh — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Eastleigh — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Eastleigh — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Eastleigh — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Eastleigh — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Eastleigh — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Eastleigh — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Eastleigh — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Eastleigh — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Altrincham
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Altrincham — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Altrincham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Eastleigh
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Eastleigh — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Eastleigh — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Eastleigh — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Eastleigh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Eastleigh — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Altrincham jest o 43% lepsza niż Eastleigh pod względem odsetku wygranych meczów.
| Altrincham | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.30 | 2.20 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Eastleigh | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.70 | 3.00 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
BTTS % | 90% | 40% | 65% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Wvs Forest Green2-1
- 28.08.2026Wvs FC Halifax Town2-1
- 22.08.2026Lvs Boston United0-1
- 15.08.2026Lvs Sutton Utd0-1
- 08.08.2026Lvs Southend1-3
- 25.04.2026Wvs Gateshead3-1
- 18.04.2026Wvs Sutton Utd2-1
- 11.04.2026Wvs Eastleigh1-0
- 06.04.2026Lvs York1-2
- 03.04.2026Lvs FC Halifax Town0-1
- 31.08.2026Dvs Aldershot Town1-1
- 28.08.2026Wvs Hartlepool1-0
- 22.08.2026Wvs Scunthorpe3-2
- 15.08.2026Lvs Kidderminster Harriers0-1
- 08.08.2026Wvs Gateshead2-1
- 25.04.2026Wvs Scunthorpe1-0
- 18.04.2026Dvs Tamworth1-1
- 11.04.2026Lvs Altrincham0-1
- 06.04.2026Wvs Yeovil Town2-1
- 03.04.2026Dvs Woking3-3
Progi bramkowe
| Altrincham | Eastleigh | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Altrincham | Eastleigh | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Altrincham | Eastleigh | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Altrincham | Eastleigh | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.00 (1/1) | — | 2.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 3.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Total Cards | 2 | — | 2 |
Highest in a Match | 2 | — | 2 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Altrincham | Eastleigh | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

