Football Stats
Herb Barrow
BarrowŚr. pkt/mecz 0.55
Anglia / National League5 września 2026 16:00
Herb Sutton Utd
Sutton UtdŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Barrow

5W — Barrow3D2W — Sutton Utd

Streaki - Barrow

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barrow — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Barrow — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barrow — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Barrow — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Barrow — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Barrow — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Sutton Utd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sutton Utd — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sutton Utd — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sutton Utd — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sutton Utd — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sutton Utd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sutton Utd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sutton Utd — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sutton Utd — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Sutton Utd — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Sutton Utd — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Sutton Utd — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Sutton Utd — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Sutton Utd — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Sutton Utd — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)

Serie - Barrow

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barrow — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Sutton Utd

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.01Herb Sutton UtdSutton Utd22Herb BarrowBarrow
12.08Herb BarrowBarrow21Herb Sutton UtdSutton Utd
11.03Herb BarrowBarrow00Herb Sutton UtdSutton Utd
13.08Herb Sutton UtdSutton Utd10Herb BarrowBarrow
23.04Herb BarrowBarrow10Herb Sutton UtdSutton Utd
27.11Herb Sutton UtdSutton Utd10Herb BarrowBarrow
22.02Herb Sutton UtdSutton Utd22Herb BarrowBarrow
02.11Herb BarrowBarrow10Herb Sutton UtdSutton Utd
16.02Herb Sutton UtdSutton Utd01Herb BarrowBarrow
06.10Herb BarrowBarrow21Herb Sutton UtdSutton Utd

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sutton Utd jest o 350% lepsza niż Barrow pod względem odsetku wygranych meczów.

BarrowDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.50
3.40
2.95
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.60
2.40
2.00
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Sutton UtdDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
2.50
2.70
Strzelone
1.00
1.50
1.25
Stracone
1.90
1.00
1.45
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
40%
20%
30%

Ostatnie 10 meczów

Sutton Utd jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Barrow u siebie
1.50 gola/mecz
Sutton Utd na wyjeździe

Progi bramkowe

BarrowSutton Utd
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBarrowSutton Utd
Match Cards AVG
14.00 (1/1)
14.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Total Cards
14
14
Highest in a Match
14
14
Lowest in a Match
14
14

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBarrowSutton Utd
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00