Football Stats
Herb Harrogate Town
Harrogate TownŚr. pkt/mecz 1.40
Anglia / National League12 września 2026 13:30
Herb Tamworth
TamworthŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Harrogate Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Harrogate Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Harrogate Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Harrogate Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Harrogate Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Harrogate Town — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Harrogate Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Tamworth

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tamworth — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tamworth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tamworth — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tamworth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tamworth — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tamworth — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tamworth — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tamworth — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Tamworth — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Tamworth — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Tamworth — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Tamworth — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Tamworth — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Tamworth — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Tamworth — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Tamworth — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Tamworth — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Tamworth — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Harrogate Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Harrogate Town — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Harrogate Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Harrogate Town — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Harrogate Town — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Harrogate Town — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Harrogate Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu

Serie - Tamworth

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tamworth — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Harrogate TownDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
1.40
1.60
1.50
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
TamworthDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
3.90
3.60
Strzelone
2.20
1.50
1.85
Stracone
1.10
2.40
1.75
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Tamworth jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Harrogate Town u siebie
1.50 gola/mecz
Tamworth na wyjeździe

Progi bramkowe

Harrogate TownTamworth
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHarrogate TownTamworth
Match Cards AVG
2.00 (1/1)
2.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
2
2
Highest in a Match
2
2
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHarrogate TownTamworth
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 4.5
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00