Football Stats
Herb Solihull Moors
Solihull MoorsŚr. pkt/mecz 0.70
Anglia / National League15 września 2026 20:45
Herb Barrow
BarrowŚr. pkt/mecz 0.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Solihull Moors

2W — Solihull Moors2D2W — Barrow

Streaki - Solihull Moors

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Solihull Moors — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Solihull Moors — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Solihull Moors — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Solihull Moors — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Solihull Moors — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Solihull Moors — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Barrow

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barrow — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barrow — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barrow — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barrow — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barrow — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Solihull Moors

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Solihull Moors — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Solihull Moors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Barrow

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barrow — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.01Herb Solihull MoorsSolihull Moors00Herb BarrowBarrow
14.09Herb BarrowBarrow30Herb Solihull MoorsSolihull Moors
22.12Herb Solihull MoorsSolihull Moors01Herb BarrowBarrow
01.09Herb BarrowBarrow12Herb Solihull MoorsSolihull Moors
30.12Herb BarrowBarrow12Herb Solihull MoorsSolihull Moors
15.08Herb Solihull MoorsSolihull Moors33Herb BarrowBarrow

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Solihull Moors jest o 50% lepsza niż Barrow pod względem odsetku wygranych meczów.

Solihull MoorsDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.70
3.30
3.50
Strzelone
1.30
1.30
1.30
Stracone
2.40
2.00
2.20
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
BarrowDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.50
3.40
2.95
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.60
2.40
2.00
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Solihull Moors jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Solihull Moors u siebie
1.00 gola/mecz
Barrow na wyjeździe

Progi bramkowe

Solihull MoorsBarrow
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSolihull MoorsBarrow
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 4.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00