Football Stats
Herb Kayserispor
KayserisporŚr. pkt/mecz 1.00
Turcja / 1. Lig16 sierpnia 2026 18:00
Herb Sivasspor
SivassporŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kayserispor

3W — Kayserispor1D6W — Sivasspor

Streaki - Kayserispor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kayserispor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Kayserispor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kayserispor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kayserispor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kayserispor — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kayserispor — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Kayserispor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Kayserispor — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Kayserispor — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Kayserispor — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Kayserispor — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Kayserispor — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Kayserispor — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Kayserispor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Sivasspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sivasspor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sivasspor — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sivasspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sivasspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sivasspor — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sivasspor — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sivasspor — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sivasspor — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sivasspor — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sivasspor — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sivasspor — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Sivasspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Kayserispor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kayserispor — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kayserispor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Sivasspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sivasspor — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sivasspor — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb KayserisporKayserispor20Herb SivassporSivasspor
25.01Herb SivassporSivasspor52Herb KayserisporKayserispor
17.08Herb KayserisporKayserispor12Herb SivassporSivasspor
25.05Herb SivassporSivasspor21Herb KayserisporKayserispor
07.01Herb KayserisporKayserispor13Herb SivassporSivasspor
06.06Herb SivassporSivasspor11Herb KayserisporKayserispor
13.01Herb KayserisporKayserispor41Herb SivassporSivasspor
21.05Herb SivassporSivasspor21Herb KayserisporKayserispor
27.12Herb KayserisporKayserispor30Herb SivassporSivasspor
21.02Herb SivassporSivasspor20Herb KayserisporKayserispor

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sivasspor jest o 60% lepsza niż Kayserispor pod względem odsetku wygranych meczów.

KayserisporDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
0.90
0.50
0.70
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
47%
47%
47%
Śr. strzały/mecz
14.60
11.90
13.25
Śr. faule/mecz
13.10
11.70
12.40
SivassporDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
2.10
2.35
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
48%
48%
48%
Śr. strzały/mecz
13.80
10.80
12.30
Śr. faule/mecz
11.80
10.90
11.35

Ostatnie 10 meczów

Sivasspor jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Kayserispor u siebie
1.10 gola/mecz
Sivasspor na wyjeździe

Progi bramkowe

KayserisporSivasspor
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemKayserisporSivasspor
Match Corners AVG
10.10 (40/40)
10.05 (20/20)
10.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKayserisporSivasspor
Corners Earned Match
5.42
5.50
5.35
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
217
110
107

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sivasspor notuje o 17% wyższy wynik niż Kayserispor pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKayserisporSivasspor
Match Cards AVG
4.40 (40/40)
4.05 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
176
81
95
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKayserisporSivasspor
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sarıyer5311102.00
3Kayserispor430192.25
4Bursaspor430192.25
5Mardin 1969422082.00
7Manisa F.K.422082.00
8Muğlaspor522181.60
10Bandırmaspor513161.20
11Iğdır FK420261.50
12Antalyaspor520361.20
13Pendikspor512251.00
14Vanspor FK411241.00
15Esenler Erokspor403130.75
16Ümraniyespor503230.60
17Bodrum FK403130.75
18Sivasspor402220.50
19İstanbulspor402220.50
20Boluspor500500.00