Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Progres Niederkorn
Streaki - Progres Niederkorn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Progres Niederkorn — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Progres Niederkorn — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Progres Niederkorn — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Progres Niederkorn — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - AS Jeunesse Esch
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AS Jeunesse Esch — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- AS Jeunesse Esch — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- AS Jeunesse Esch — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- AS Jeunesse Esch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- AS Jeunesse Esch — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- AS Jeunesse Esch — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- AS Jeunesse Esch — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Progres Niederkorn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Progres Niederkorn — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Progres Niederkorn — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Progres Niederkorn — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Progres Niederkorn — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Progres Niederkorn — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Progres Niederkorn — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - AS Jeunesse Esch
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AS Jeunesse Esch — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 AS Jeunesse Esch — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 AS Jeunesse Esch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AS Jeunesse Esch jest o 133% lepsza niż Progres Niederkorn pod względem odsetku wygranych meczów.
| Progres Niederkorn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.40 | 2.90 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.90 | 1.40 | 1.65 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| AS Jeunesse Esch | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.40 | 2.40 |
Strzelone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
Stracone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.05.2026Lvs F91 Dudelange2-4
- 17.05.2026Lvs AS Jeunesse Esch1-2
- 08.05.2026Lvs FC Differdange 032-3
- 03.05.2026Lvs Jeunesse Canach0-1
- 26.04.2026Wvs Rodange 911-0
- 18.04.2026Dvs Racing FC Union Luxembourg2-2
- 12.04.2026Dvs Mamer1-1
- 04.04.2026Lvs Atert Bissen0-2
- 22.03.2026Dvs UN Kaerjeng 972-2
- 15.03.2026Wvs US Hostert5-1
- 23.05.2026Wvs UN Kaerjeng 972-0
- 17.05.2026Wvs Progres Niederkorn2-1
- 10.05.2026Lvs UNA Strassen0-3
- 03.05.2026Dvs Union Titus Petange1-1
- 26.04.2026Wvs Victoria Rosport2-1
- 19.04.2026Dvs Swift Hesperange1-1
- 12.04.2026Dvs US Mondorf-les-bains1-1
- 04.04.2026Lvs F91 Dudelange0-1
- 22.03.2026Lvs US Hostert2-3
- 15.03.2026Dvs FC Differdange 031-1
Progi bramkowe
| Progres Niederkorn | AS Jeunesse Esch | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Progres Niederkorn | AS Jeunesse Esch | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Progres Niederkorn | AS Jeunesse Esch | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Progres Niederkorn | AS Jeunesse Esch | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

