Football Stats
Herb Atert Bissen
Atert BissenŚr. pkt/mecz 1.95
Luksemburg / National Division16 sierpnia 2026 16:00
Herb Progres Niederkorn
Progres NiederkornŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Atert Bissen

Streaki - Atert Bissen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atert Bissen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atert Bissen — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Atert Bissen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Atert Bissen — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Progres Niederkorn

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Progres Niederkorn — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Progres Niederkorn — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Progres Niederkorn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Atert Bissen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atert Bissen — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Progres Niederkorn

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Atert BissenAtert Bissen04Herb Progres NiederkornProgres Niederkorn
04.04Herb Atert BissenAtert Bissen20Herb Progres NiederkornProgres Niederkorn
05.10Herb Progres NiederkornProgres Niederkorn11Herb Atert BissenAtert Bissen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atert Bissen jest o 140% lepsza niż Progres Niederkorn pod względem odsetku wygranych meczów.

Atert BissenDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.10
3.30
3.20
Strzelone
1.90
2.30
2.10
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Progres NiederkornDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.30
2.50
2.90
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.70
1.40
1.55
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Atert Bissen jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Atert Bissen u siebie
1.10 gola/mecz
Progres Niederkorn na wyjeździe

Progi bramkowe

Atert BissenProgres Niederkorn
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAtert BissenProgres Niederkorn
Match Corners AVG
7.50 (2/40)
7.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtert BissenProgres Niederkorn
Corners Earned Match
4.50
4.50
More Corners Than Opponent
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
9
9

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAtert BissenProgres Niederkorn
Match Cards AVG
4.00 (2/2)
4.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
8
8
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtert BissenProgres Niederkorn
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00