Football Stats
Herb Etzella Ettelbruck
Etzella EttelbruckŚr. pkt/mecz 0.65
Luksemburg / National Division23 sierpnia 2026 16:00
Herb UN Kaerjeng 97
UN Kaerjeng 97Śr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Etzella Ettelbruck

Streaki - Etzella Ettelbruck

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Etzella Ettelbruck — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Etzella Ettelbruck — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Etzella Ettelbruck — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Etzella Ettelbruck — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Etzella Ettelbruck — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Etzella Ettelbruck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - UN Kaerjeng 97

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UN Kaerjeng 97 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • UN Kaerjeng 97 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UN Kaerjeng 97 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UN Kaerjeng 97 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Etzella Ettelbruck

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Etzella Ettelbruck — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Etzella Ettelbruck — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu

Serie - UN Kaerjeng 97

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UN Kaerjeng 97 — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UN Kaerjeng 97 — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UN Kaerjeng 97 — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UN Kaerjeng 97 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UN Kaerjeng 97 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Etzella EttelbruckEtzella Ettelbruck01Herb UN Kaerjeng 97UN Kaerjeng 97
05.04Herb UN Kaerjeng 97UN Kaerjeng 9703Herb Etzella EttelbruckEtzella Ettelbruck
09.10Herb Etzella EttelbruckEtzella Ettelbruck11Herb UN Kaerjeng 97UN Kaerjeng 97

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. UN Kaerjeng 97 jest o 233% lepsza niż Etzella Ettelbruck pod względem odsetku wygranych meczów.

Etzella EttelbruckDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.30
4.20
3.75
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
2.20
2.90
2.55
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
UN Kaerjeng 97DomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.10
2.90
3.00
Strzelone
1.50
1.50
1.50
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

UN Kaerjeng 97 jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Etzella Ettelbruck u siebie
1.50 gola/mecz
UN Kaerjeng 97 na wyjeździe

Progi bramkowe

Etzella EttelbruckUN Kaerjeng 97
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
90% (18/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEtzella EttelbruckUN Kaerjeng 97
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Under 3.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00