Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy US Mondorf-les-bains
Streaki - US Mondorf-les-bains
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- US Mondorf-les-bains — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- US Mondorf-les-bains — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- US Mondorf-les-bains — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Progres Niederkorn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Progres Niederkorn — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Progres Niederkorn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Progres Niederkorn — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - US Mondorf-les-bains
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 US Mondorf-les-bains — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 2. połowie w 24 meczach z rzędu
Serie - Progres Niederkorn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Progres Niederkorn — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. US Mondorf-les-bains jest o 133% lepsza niż Progres Niederkorn pod względem odsetku wygranych meczów.
| US Mondorf-les-bains | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 70% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.50 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
Stracone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Progres Niederkorn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.70 | 2.90 |
Strzelone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Stracone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Wvs AS Jeunesse Esch3-1
- 16.08.2026Wvs F91 Dudelange1-0
- 09.08.2026Wvs Victoria Rosport3-2
- 02.08.2026Wvs FC Differdange 033-2
- 16.07.2026Wvs Dinamo Tbilisi1-0
- 09.07.2026Lvs Dinamo Tbilisi1-2
- 23.05.2026Dvs UNA Strassen0-0
- 17.05.2026Wvs Union Titus Petange1-0
- 10.05.2026Lvs Victoria Rosport0-1
- 03.05.2026Wvs Swift Hesperange1-0
- 22.08.2026Lvs UNA Strassen0-1
- 16.08.2026Wvs Atert Bissen4-0
- 09.08.2026Wvs Résidence Walferdange1-0
- 01.08.2026Wvs AS Jeunesse Esch2-1
- 23.05.2026Lvs F91 Dudelange2-4
- 17.05.2026Lvs AS Jeunesse Esch1-2
- 08.05.2026Lvs FC Differdange 032-3
- 03.05.2026Lvs Jeunesse Canach0-1
- 26.04.2026Wvs Rodange 911-0
- 18.04.2026Dvs Racing FC Union Luxembourg2-2
Progi bramkowe
| US Mondorf-les-bains | Progres Niederkorn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| US Mondorf-les-bains | Progres Niederkorn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| US Mondorf-les-bains | Progres Niederkorn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | US Mondorf-les-bains | Progres Niederkorn | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

