Football Stats
Herb Atert Bissen
Atert BissenŚr. pkt/mecz 1.95
Luksemburg / National Division6 września 2026 16:00
Herb US Mondorf-les-bains
US Mondorf-les-bainsŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Atert Bissen

Streaki - Atert Bissen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atert Bissen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atert Bissen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Atert Bissen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atert Bissen — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
  • Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - US Mondorf-les-bains

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • US Mondorf-les-bains — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • US Mondorf-les-bains — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Atert Bissen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atert Bissen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - US Mondorf-les-bains

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 US Mondorf-les-bains — wygrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 2. połowie w 24 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.02Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains21Herb Atert BissenAtert Bissen
24.08Herb Atert BissenAtert Bissen02Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. US Mondorf-les-bains jest o 17% lepsza niż Atert Bissen pod względem odsetku wygranych meczów.

Atert BissenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.30
3.50
3.40
Strzelone
1.70
2.50
2.10
Stracone
1.60
1.00
1.30
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
US Mondorf-les-bainsDomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
2.80
2.50
2.65
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.00
0.80
0.90
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekAtert Bissen vs US Mondorf-les-bains
1.70 gola/mecz
Atert Bissen u siebie
1.70 gola/mecz
US Mondorf-les-bains na wyjeździe

Progi bramkowe

Atert BissenUS Mondorf-les-bains
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
68% (13/19)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
84% (16/19)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
68% (13/19)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
74% (14/19)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAtert BissenUS Mondorf-les-bains
Match Corners AVG
7.50 (2/40)
7.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtert BissenUS Mondorf-les-bains
Corners Earned Match
4.50
4.50
More Corners Than Opponent
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
9
9

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAtert BissenUS Mondorf-les-bains
Match Cards AVG
4.00 (2/2)
4.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
8
8
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtert BissenUS Mondorf-les-bains
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00