Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Progres Niederkorn
Streaki - Progres Niederkorn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Progres Niederkorn — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Progres Niederkorn — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Progres Niederkorn — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Progres Niederkorn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Progres Niederkorn — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - US Rumelange
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- US Rumelange — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (5/5, 100%)
- US Rumelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
- US Rumelange — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- US Rumelange — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- US Rumelange — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- US Rumelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (8/11, 73%)
Serie - Progres Niederkorn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Progres Niederkorn — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - US Rumelange
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 US Rumelange — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 US Rumelange — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 US Rumelange — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 US Rumelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Progres Niederkorn jest o 50% lepsza niż US Rumelange pod względem odsetku wygranych meczów.
| Progres Niederkorn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.90 | 3.00 |
Strzelone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
Stracone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| US Rumelange | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.80 | 3.85 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 2.50 | 2.70 | 2.60 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs US Mondorf-les-bains1-2
- 22.08.2026Lvs UNA Strassen0-1
- 16.08.2026Wvs Atert Bissen4-0
- 09.08.2026Wvs Résidence Walferdange1-0
- 01.08.2026Wvs AS Jeunesse Esch2-1
- 23.05.2026Lvs F91 Dudelange2-4
- 17.05.2026Lvs AS Jeunesse Esch1-2
- 08.05.2026Lvs FC Differdange 032-3
- 03.05.2026Lvs Jeunesse Canach0-1
- 26.04.2026Wvs Rodange 911-0
- 30.08.2026Lvs AS Jeunesse Esch2-5
- 23.08.2026Lvs F91 Dudelange2-3
- 16.08.2026Wvs Victoria Rosport3-2
- 09.08.2026Lvs FC Differdange 030-2
- 02.08.2026Wvs Swift Hesperange1-0
- 04.07.2026Lvs F91 Dudelange1-2
- 02.06.2024Dvs Fola Esch2-2
- 19.05.2019Lvs Progres Niederkorn0-3
- 12.05.2019Wvs Racing FC Union Luxembourg2-1
- 05.05.2019Lvs Union Titus Petange1-2
Progi bramkowe
| Progres Niederkorn | US Rumelange | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 64% (7/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 45% (5/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 73% (8/11) |
| Progres Niederkorn | US Rumelange | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (2/5) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 100% (5/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 64% (7/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 45% (5/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 73% (8/11) |
| Progres Niederkorn | US Rumelange | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (2/5) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (1/5) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (3/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 64% (7/11) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 64% (7/11) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 45% (5/11) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 73% (8/11) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Progres Niederkorn | US Rumelange | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |

