Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Résidence Walferdange
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Résidence Walferdange — przegrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
- Résidence Walferdange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Résidence Walferdange — nie wygrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
- Résidence Walferdange — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Résidence Walferdange — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Résidence Walferdange — powyżej 1.5 gola w meczu (5/6, 83%)
Streaki - US Mondorf-les-bains
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- US Mondorf-les-bains — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- US Mondorf-les-bains — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Résidence Walferdange
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Résidence Walferdange — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Résidence Walferdange — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Résidence Walferdange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Résidence Walferdange — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - US Mondorf-les-bains
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 US Mondorf-les-bains — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 2. połowie w 24 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. US Mondorf-les-bains jest o 40% lepsza niż Résidence Walferdange pod względem odsetku wygranych meczów.
| Résidence Walferdange | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 67% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.33 | 3.17 |
Strzelone | 1.33 | 2.67 | 2.00 |
Stracone | 1.67 | 0.67 | 1.17 |
BTTS % | 67% | 67% | 67% |
Czyste konto % | 0% | 33% | 17% |
Nie strzelił % | 33% | 0% | 17% |
| US Mondorf-les-bains | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 70% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.50 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
Stracone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Etzella Ettelbruck5-0
- 23.08.2026Lvs Atert Bissen1-2
- 16.08.2026Wvs UN Kaerjeng 972-1
- 09.08.2026Lvs Progres Niederkorn0-1
- 02.08.2026Wvs US Hostert3-2
- 01.06.2026Dvs Jeunesse Canach1-1
- 30.08.2026Wvs Progres Niederkorn2-1
- 23.08.2026Wvs AS Jeunesse Esch3-1
- 16.08.2026Wvs F91 Dudelange1-0
- 09.08.2026Wvs Victoria Rosport3-2
- 02.08.2026Wvs FC Differdange 033-2
- 16.07.2026Wvs Dinamo Tbilisi1-0
- 09.07.2026Lvs Dinamo Tbilisi1-2
- 23.05.2026Dvs UNA Strassen0-0
- 17.05.2026Wvs Union Titus Petange1-0
- 10.05.2026Lvs Victoria Rosport0-1
Progi bramkowe
| Résidence Walferdange | US Mondorf-les-bains | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 67% (2/3) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 67% (2/3) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 33% (1/3) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (3/5) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (5/5) | 84% (16/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (3/5) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (3/5) | 74% (14/19) |
| Résidence Walferdange | US Mondorf-les-bains | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 67% (2/3) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 67% (2/3) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (3/5) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (5/5) | 84% (16/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (3/5) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (3/5) | 74% (14/19) |
| Résidence Walferdange | US Mondorf-les-bains | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 33% (1/3) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 33% (1/3) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 67% (2/3) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (3/5) | 68% (13/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (5/5) | 84% (16/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (3/5) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (3/5) | 74% (14/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Résidence Walferdange | US Mondorf-les-bains | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 4% (1/26) | 0% (0/6) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 31% (8/26) | 17% (1/6) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 42% (11/26) | 33% (2/6) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 62% (16/26) | 67% (4/6) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 85% (22/26) | 67% (4/6) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (26/26) | 100% (6/6) | 100% (20/20) |

