Football Stats
Herb Amal Tiznit
Amal TiznitŚr. pkt/mecz 1.35
Maroko / Botola Pro18 lipca 2026 18:00
Herb Olympique Dcheïra
Olympique DcheïraŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Amal Tiznit

Streaki - Amal Tiznit

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Amal Tiznit — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Amal Tiznit — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Amal Tiznit — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Amal Tiznit — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Amal Tiznit — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Amal Tiznit — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Amal Tiznit — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - Olympique Dcheïra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olympique Dcheïra — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Olympique Dcheïra — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Olympique Dcheïra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Olympique Dcheïra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olympique Dcheïra — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Olympique Dcheïra — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Amal Tiznit

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Olympique Dcheïra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Olympique Dcheïra — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympique Dcheïra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.07Herb Olympique DcheïraOlympique Dcheïra11Herb Amal TiznitAmal Tiznit
18.07Herb Amal TiznitAmal Tiznit00Herb Olympique DcheïraOlympique Dcheïra

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Amal Tiznit jest o 67% lepsza niż Olympique Dcheïra pod względem odsetku wygranych meczów.

Amal TiznitDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
1.80
1.95
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Olympique DcheïraDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
2.20
2.60
2.40
Strzelone
0.70
1.20
0.95
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekAmal Tiznit vs Olympique Dcheïra
1.20 gola/mecz
Amal Tiznit u siebie
1.20 gola/mecz
Olympique Dcheïra na wyjeździe

Progi bramkowe

Amal TiznitOlympique Dcheïra
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAmal TiznitOlympique Dcheïra
Match Corners AVG
13.00 (1/40)
13.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAmal TiznitOlympique Dcheïra
Corners Earned Match
8.00
8.00
More Corners Than Opponent
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
8
8

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAmal TiznitOlympique Dcheïra
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAmal TiznitOlympique Dcheïra
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73