Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Dynamo Kyiv
Streaki - Dynamo Kyiv
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dynamo Kyiv — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Dynamo Kyiv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dynamo Kyiv — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dynamo Kyiv — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Dynamo Kyiv — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Dynamo Kyiv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Dynamo Kyiv — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Dynamo Kyiv — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Dynamo Kyiv — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Dynamo Kyiv — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- Dynamo Kyiv — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Dynamo Kyiv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - PAOK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- PAOK — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- PAOK — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- PAOK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- PAOK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- PAOK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- PAOK — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- PAOK — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- PAOK — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- PAOK — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- PAOK — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- PAOK — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- PAOK — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- PAOK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- PAOK — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- PAOK — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- PAOK — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Dynamo Kyiv
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dynamo Kyiv — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dynamo Kyiv — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dynamo Kyiv — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dynamo Kyiv — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - PAOK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 PAOK — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — powyżej 1.5 spalonych w 38 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 PAOK — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dynamo Kyiv jest o 10% lepsza niż PAOK pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dynamo Kyiv | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.20 | 2.90 |
Strzelone | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
Stracone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| PAOK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.40 | 2.45 |
Strzelone | 2.10 | 1.40 | 1.75 |
Stracone | 0.40 | 1.00 | 0.70 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 58% | 56% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 12.90 | 11.33 | 12.16 |
Śr. faule/mecz | 12.50 | 11.89 | 12.21 |
Ostatnie 10 meczów
- 16.07.2026Dvs Universitatea Cluj0-0
- 09.07.2026Dvs Universitatea Cluj0-0
- 20.06.2026Dvs Slavia Praha1-1
- 24.05.2026Wvs Kudrivka3-2
- 16.05.2026Wvs SK Poltava2-0
- 13.05.2026Wvs Kolos Kovalivka2-1
- 09.05.2026Dvs LNZ Cherkasy0-0
- 03.05.2026Lvs Shakhtar Donetsk1-2
- 26.04.2026Wvs Kryvbas KR6-5
- 17.04.2026Wvs Zorya Luhansk3-1
- 17.05.2026Dvs Panathinaikos2-2
- 13.05.2026Dvs AEK Athens FC1-1
- 10.05.2026Dvs Olympiakos Piraeus1-1
- 03.05.2026Wvs Olympiakos Piraeus3-1
- 19.04.2026Lvs AEK Athens FC0-3
- 05.04.2026Dvs Panathinaikos0-0
- 22.03.2026Lvs Volos NFC1-2
- 15.03.2026Wvs Levadiakos3-0
- 08.03.2026Dvs Olympiakos Piraeus0-0
- 04.03.2026Wvs Kifisia4-1
Progi bramkowe
| Dynamo Kyiv | PAOK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Dynamo Kyiv | PAOK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Dynamo Kyiv | PAOK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. PAOK notuje o 18% wyższy wynik niż Dynamo Kyiv pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dynamo Kyiv | PAOK | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.35 (20/40) | 8.00 (1/20) | 9.42 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (16/20) | 100% (1/1) | 79% (15/19) |
Over 7.5 Corners | 70% (14/20) | 100% (1/1) | 68% (13/19) |
Over 8.5 Corners | 60% (12/20) | 0% (0/1) | 63% (12/19) |
Over 9.5 Corners | 40% (8/20) | 0% (0/1) | 42% (8/19) |
Over 10.5 Corners | 35% (7/20) | 0% (0/1) | 37% (7/19) |
Over 11.5 Corners | 30% (6/20) | 0% (0/1) | 32% (6/19) |
Over 12.5 Corners | 20% (4/20) | 0% (0/1) | 21% (4/19) |
Over 13.5 Corners | 5% (1/20) | 0% (0/1) | 5% (1/19) |
Over 14.5 Corners | 5% (1/20) | 0% (0/1) | 5% (1/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dynamo Kyiv | PAOK | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.24 | 2.00 | 5.40 |
More Corners Than Opponent | 62% (13/21) | 0% (0/1) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 81% (17/21) | 0% (0/1) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (14/21) | 0% (0/1) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 62% (13/21) | 0% (0/1) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 57% (12/21) | 0% (0/1) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (7/21) | 0% (0/1) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 19% (4/21) | 0% (0/1) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/21) | 0% (0/1) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 110 | 2 | 108 |
| Ogółem | Dynamo Kyiv | PAOK | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.24 | 6.00 | 4.15 |
More Corners Than Opponent | 62% (13/21) | 0% (0/1) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Against | 76% (16/21) | 100% (1/1) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 62% (13/21) | 100% (1/1) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 43% (9/21) | 100% (1/1) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 24% (5/21) | 100% (1/1) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/21) | 0% (0/1) | 10% (2/20) |
Corners Against | 89 | 6 | 83 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. PAOK notuje o 23% wyższy wynik niż Dynamo Kyiv pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dynamo Kyiv | PAOK | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.23 (22/22) | 3.50 (2/2) | 4.30 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (22/22) | 100% (2/2) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (21/22) | 50% (1/2) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 77% (17/22) | 50% (1/2) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (15/22) | 50% (1/2) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 27% (6/22) | 50% (1/2) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 23% (5/22) | 50% (1/2) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (4/22) | 0% (0/2) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 9% (2/22) | 0% (0/2) | 10% (2/20) |
Total Cards | 93 | 7 | 86 |
Highest in a Match | 9 | 6 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dynamo Kyiv | PAOK | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

