Football Stats
Herb AZ Alkmaar
Flaga HolandiaAZ Alkmaar
1. miejsce w tabeli Eredivisie

2026/27 AZ Alkmaar — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz7
Gs2
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz6
Gs1
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W4
R0
P0
Gz13
Gs3
RB+10
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AZ Alkmaar — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • AZ Alkmaar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • AZ Alkmaar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AZ Alkmaar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AZ Alkmaar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AZ Alkmaar — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • AZ Alkmaar — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • AZ Alkmaar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AZ Alkmaar — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AZ Alkmaar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AZ Alkmaar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AZ Alkmaar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AZ Alkmaar — jest niepokonany (16/20, 80%)
  • AZ Alkmaar — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AZ Alkmaar — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ Alkmaar — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ Alkmaar — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ Alkmaar — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ Alkmaar — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ Alkmaar — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ Alkmaar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 AZ Alkmaar — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar52GO Ahead Eagles
22.08Fortuna Sittard02Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar
15.08Utrecht14Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar
08.08Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar20ADO Den Haag
25.07Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar32Olympiakos Piraeus
17.05Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar33NAC Breda
10.05Feyenoord11Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar
03.05Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar22Twente
23.04GO Ahead Eagles00Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar
16.04Herb AZ AlkmaarAZ Alkmaar22Shakhtar Donetsk

AZ Alkmaar — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 83% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.50
2.60
4.10
Strzelone
1.10
1.80
2.90
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Posiadanie piłki
54%
Śr. strzały/mecz
15.22
Śr. faule/mecz
10.22
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
1.60
2.40
Strzelone
0.30
0.80
1.10
Stracone
0.50
0.80
1.30
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Posiadanie piłki
54%
Śr. strzały/mecz
14.30
Śr. faule/mecz
9.40

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.75
16.00
15.50
Strzały celne / mecz
5.50
6.00
5.00
Strzały niecelne / mecz
6.50
6.00
7.00
Skuteczność strzałów
20.6%
21.9%
19.4%
Strzały na gola
4.85
4.57
5.17
Strzały celne na gola
1.69
1.71
1.67
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.67
3.50
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.67
2.50
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 92% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.92
2.53
1.31
xGA (Against)
0.90
1.39
0.41
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Under 3.5
60% (12/20)
30% (3/10)
90% (9/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 12% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.58 (19/20)
11.22 (9/10)
10.00 (10/10)
Over 6.5 Corners
84% (16/19)
89% (8/9)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
79% (15/19)
78% (7/9)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
79% (15/19)
78% (7/9)
80% (8/10)
Over 9.5 Corners
63% (12/19)
67% (6/9)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
53% (10/19)
56% (5/9)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
42% (8/19)
56% (5/9)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
33% (3/9)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
16% (3/19)
22% (2/9)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
22% (2/9)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.35
5.20
5.50
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
107
52
55

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 21% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.10 (20/20)
3.40 (10/10)
2.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 4.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 5.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
62
34
28
Highest in a Match
8
8
4
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny AZ Alkmaar

Wynik meczu

2-0
2 (50%)
5-2
1 (25%)
4-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
2-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny AZ Alkmaar

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
7
1 (25%)
5
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
3
1 (25%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eredivisie.

Eredivisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AZ Alkmaar4400123.00
2PSV Eindhoven4310102.50
3Feyenoord422082.00
4Ajax321072.33
5GO Ahead Eagles421171.75
6Fortuna Sittard421171.75
7NEC Nijmegen320162.00
8Excelsior320162.00
9Twente320162.00
10Groningen420261.50
11Heerenveen412151.25
12Sparta Rotterdam411241.00
13PEC Zwolle410330.75
14Telstar310231.00
15Willem II301210.33
16ADO Den Haag401310.25
17Utrecht401310.25
18Cambuur400400.00