Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Apollon Limassol
Streaki - Apollon Limassol
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Apollon Limassol — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Apollon Limassol — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Apollon Limassol — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Apollon Limassol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Apollon Limassol — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Apollon Limassol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Apollon Limassol — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Apollon Limassol — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Apollon Limassol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/11, 73%)
- Apollon Limassol — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Apollon Limassol — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Apollon Limassol — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Apollon Limassol — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Apollon Limassol — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Apollon Limassol — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Apoel Nicosia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Apoel Nicosia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Apoel Nicosia — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Apoel Nicosia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Apoel Nicosia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Apoel Nicosia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Apoel Nicosia — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Apoel Nicosia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Apoel Nicosia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Apoel Nicosia — poniżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Apoel Nicosia — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- Apoel Nicosia — powyżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
- Apoel Nicosia — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Apoel Nicosia — powyżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Apoel Nicosia — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Apoel Nicosia — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Apoel Nicosia — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
Serie - Apollon Limassol
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Apollon Limassol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Apollon Limassol — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Apollon Limassol — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Apollon Limassol — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Apollon Limassol — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Apollon Limassol — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Apollon Limassol — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Apollon Limassol — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Apollon Limassol — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Serie - Apoel Nicosia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Apoel Nicosia — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Apoel Nicosia — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Apoel Nicosia — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Apoel Nicosia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Apoel Nicosia — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Apollon Limassol jest o 100% lepsza niż Apoel Nicosia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Apollon Limassol | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.90 | 3.00 |
Strzelone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
Stracone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Apoel Nicosia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.10 | 2.85 |
Strzelone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
Stracone | 1.50 | 2.10 | 1.80 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Aris2-2
- 11.08.2026Lvs Brann1-2
- 05.08.2026Wvs Brann1-0
- 28.07.2026Wvs Dila3-0
- 23.07.2026Wvs Dila4-0
- 16.07.2026Dvs AEK Larnaca0-0
- 11.07.2026Wvs GO Ahead Eagles3-0
- 07.07.2026Wvs Utrecht1-0
- 29.05.2026Lvs Pafos0-2
- 22.05.2026Lvs Omonia Nicosia2-5
- 29.08.2026Lvs AEK Larnaca1-3
- 22.05.2026Lvs Pafos0-2
- 16.05.2026Lvs Omonia Nicosia0-3
- 10.05.2026Lvs Apollon Limassol0-2
- 06.05.2026Lvs Aris0-1
- 03.05.2026Wvs AEK Larnaca1-0
- 29.04.2026Dvs Apollon Limassol0-0
- 26.04.2026Dvs Pafos3-3
- 22.04.2026Lvs Apollon Limassol2-4
- 18.04.2026Lvs Omonia Nicosia0-2
Progi bramkowe
| Apollon Limassol | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Apollon Limassol | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Apollon Limassol | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Apoel Nicosia notuje o 18% wyższy wynik niż Apollon Limassol pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Apollon Limassol | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.10 (10/40) | 9.75 (8/20) | 11.50 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 70% (7/10) | 63% (5/8) | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners | 70% (7/10) | 63% (5/8) | 100% (2/2) |
Over 8.5 Corners | 70% (7/10) | 63% (5/8) | 100% (2/2) |
Over 9.5 Corners | 50% (5/10) | 50% (4/8) | 50% (1/2) |
Over 10.5 Corners | 30% (3/10) | 25% (2/8) | 50% (1/2) |
Over 11.5 Corners | 30% (3/10) | 25% (2/8) | 50% (1/2) |
Over 12.5 Corners | 30% (3/10) | 25% (2/8) | 50% (1/2) |
Over 13.5 Corners | 30% (3/10) | 25% (2/8) | 50% (1/2) |
Over 14.5 Corners | 10% (1/10) | 13% (1/8) | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Apollon Limassol | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.38 | 5.09 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 38% (5/13) | 27% (3/11) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 77% (10/13) | 73% (8/11) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 62% (8/13) | 55% (6/11) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 46% (6/13) | 36% (4/11) | 100% (2/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 46% (6/13) | 36% (4/11) | 100% (2/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 31% (4/13) | 27% (3/11) | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 31% (4/13) | 27% (3/11) | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (2/13) | 18% (2/11) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 70 | 56 | 14 |
| Ogółem | Apollon Limassol | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.54 | 4.55 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 38% (5/13) | 27% (3/11) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Against | 77% (10/13) | 73% (8/11) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 62% (8/13) | 64% (7/11) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Against | 54% (7/13) | 55% (6/11) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Against | 46% (6/13) | 45% (5/11) | 50% (1/2) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (2/13) | 18% (2/11) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (1/13) | 9% (1/11) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/13) | 0% (0/11) | 0% (0/2) |
Corners Against | 59 | 50 | 9 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Apollon Limassol notuje o 7% wyższy wynik niż Apoel Nicosia pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Apollon Limassol | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.77 (13/13) | 4.82 (11/11) | 4.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (13/13) | 100% (11/11) | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (13/13) | 100% (11/11) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 85% (11/13) | 82% (9/11) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 69% (9/13) | 64% (7/11) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Cards | 46% (6/13) | 45% (5/11) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Cards | 31% (4/13) | 36% (4/11) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 31% (4/13) | 36% (4/11) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 8% (1/13) | 9% (1/11) | 0% (0/2) |
Total Cards | 62 | 53 | 9 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 5 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Apollon Limassol | Apoel Nicosia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

