Football Stats
Herb GO Ahead Eagles
Flaga HolandiaGO Ahead Eagles
5. miejsce w tabeli Eredivisie

2026/27 GO Ahead Eagles — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz7
Gs2
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz4
Gs7
RB-3
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R1
P1
Gz11
Gs9
RB+2
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • GO Ahead Eagles — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • GO Ahead Eagles — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • GO Ahead Eagles — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • GO Ahead Eagles — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • GO Ahead Eagles — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • GO Ahead Eagles — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • GO Ahead Eagles — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • GO Ahead Eagles — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • GO Ahead Eagles — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • GO Ahead Eagles — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • GO Ahead Eagles — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • GO Ahead Eagles — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 GO Ahead Eagles — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 GO Ahead Eagles — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 GO Ahead Eagles — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 GO Ahead Eagles — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 GO Ahead Eagles — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08AZ Alkmaar52Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles
23.08Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles31ADO Den Haag
16.08Feyenoord22Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles
08.08Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles41Willem II
18.07Lommel United21Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles
11.07Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles03Apollon Limassol
17.05NEC Nijmegen21Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles
10.05Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles14PSV Eindhoven
03.05Sparta Rotterdam22Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles
23.04Herb GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles00AZ Alkmaar

GO Ahead Eagles — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 80% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.70
2.40
4.10
Strzelone
1.00
1.50
2.50
Stracone
0.70
0.90
1.60
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
13.67
Śr. faule/mecz
8.22
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.20
0.80
1.00
Stracone
1.00
0.70
1.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
80%
40%
60%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
9.67
Śr. faule/mecz
8.78

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 35% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
13.50
15.50
11.50
Strzały celne / mecz
6.25
7.50
5.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
5.00
5.00
Skuteczność strzałów
20.4%
22.6%
17.4%
Strzały na gola
4.91
4.43
5.75
Strzały celne na gola
2.27
2.14
2.50
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.00
2.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.00
1.50
0.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.69
1.72
1.67
xGA (Against)
1.94
1.25
2.62
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 3.5
45% (9/20)
20% (2/10)
70% (7/10)
Under 4.5
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 16% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
12.00 (18/20)
11.11 (9/10)
12.89 (9/10)
Over 6.5 Corners
100% (18/18)
100% (9/9)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
94% (17/18)
100% (9/9)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
83% (15/18)
78% (7/9)
89% (8/9)
Over 9.5 Corners
72% (13/18)
67% (6/9)
78% (7/9)
Over 10.5 Corners
72% (13/18)
67% (6/9)
78% (7/9)
Over 11.5 Corners
61% (11/18)
56% (5/9)
67% (6/9)
Over 12.5 Corners
33% (6/18)
22% (2/9)
44% (4/9)
Over 13.5 Corners
22% (4/18)
11% (1/9)
33% (3/9)
Over 14.5 Corners
17% (3/18)
11% (1/9)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.65
6.60
4.70
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Corners Earned
113
66
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 118% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.50 (20/20)
2.20 (10/10)
4.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
75% (15/20)
50% (5/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
70
22
48
Highest in a Match
11
4
11
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny GO Ahead Eagles

Wynik meczu

2-2
1 (25%)
4-1
1 (25%)
3-1
1 (25%)
2-5
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-2
1 (25%)
1-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny GO Ahead Eagles

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
5
1 (25%)
7
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (50%)
1
1 (25%)
3
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eredivisie.

Eredivisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AZ Alkmaar4400123.00
2PSV Eindhoven4310102.50
3Feyenoord422082.00
4Ajax321072.33
5GO Ahead Eagles421171.75
6Fortuna Sittard421171.75
7NEC Nijmegen320162.00
8Excelsior320162.00
9Twente320162.00
10Groningen420261.50
11Heerenveen412151.25
12Sparta Rotterdam411241.00
13PEC Zwolle410330.75
14Telstar310231.00
15Willem II301210.33
16ADO Den Haag401310.25
17Utrecht401310.25
18Cambuur400400.00