Football Stats
Herb Montedio Yamagata
Montedio YamagataŚr. pkt/mecz 1.80
Japonia / J2 League9 sierpnia 2026 12:00
Herb Tochigi City
Tochigi CityŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Montedio Yamagata

Streaki - Montedio Yamagata

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Montedio Yamagata — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Montedio Yamagata — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Montedio Yamagata — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tochigi City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tochigi City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Tochigi City — nie wygrywa 1. połowę (15/19, 79%)
  • Tochigi City — jest niepokonany w 2. połowie (14/19, 74%)

Serie - Montedio Yamagata

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Montedio Yamagata — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Tochigi City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata20Herb Tochigi CityTochigi City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Montedio Yamagata jest o 83% lepsza niż Tochigi City pod względem odsetku wygranych meczów.

Montedio YamagataDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
3.20
3.00
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Tochigi CityDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
2.60
2.85
Strzelone
1.60
0.80
1.20
Stracone
1.50
1.80
1.65
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

Montedio Yamagata jest o +112% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Montedio Yamagata u siebie
0.80 gola/mecz
Tochigi City na wyjeździe

Progi bramkowe

Montedio YamagataTochigi City
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
47% (9/19)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
37% (7/19)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
68% (13/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMontedio YamagataTochigi City
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00