Football Stats
Herb Tokushima Vortis
Tokushima VortisŚr. pkt/mecz 1.45
Japonia / J2 League16 sierpnia 2026 12:00
Herb Sagan Tosu
Sagan TosuŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Tokushima Vortis

Streaki - Tokushima Vortis

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tokushima Vortis — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Tokushima Vortis — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tokushima Vortis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tokushima Vortis — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Tokushima Vortis — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Tokushima Vortis — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Tokushima Vortis — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Tokushima Vortis — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Tokushima Vortis — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tokushima Vortis — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Tokushima Vortis — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tokushima Vortis — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tokushima Vortis — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tokushima Vortis — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sagan Tosu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sagan Tosu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sagan Tosu — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Sagan Tosu — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sagan Tosu — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Tokushima Vortis

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tokushima Vortis — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokushima Vortis — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokushima Vortis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokushima Vortis — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokushima Vortis — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokushima Vortis — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokushima Vortis — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokushima Vortis — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tokushima Vortis — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Sagan Tosu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sagan Tosu — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sagan Tosu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Tokushima VortisTokushima Vortis00Herb Sagan TosuSagan Tosu
02.11Herb Sagan TosuSagan Tosu00Herb Tokushima VortisTokushima Vortis
06.05Herb Tokushima VortisTokushima Vortis01Herb Sagan TosuSagan Tosu
03.10Herb Tokushima VortisTokushima Vortis30Herb Sagan TosuSagan Tosu
01.05Herb Sagan TosuSagan Tosu20Herb Tokushima VortisTokushima Vortis

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sagan Tosu jest o 13% lepsza niż Tokushima Vortis pod względem odsetku wygranych meczów.

Tokushima VortisDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.00
2.00
2.00
Strzelone
1.10
1.20
1.15
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Sagan TosuDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
1.60
1.40
1.50
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Sagan Tosu jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Tokushima Vortis u siebie
1.40 gola/mecz
Sagan Tosu na wyjeździe

Progi bramkowe

Tokushima VortisSagan Tosu
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tokushima Vortis notuje o 31% wyższy wynik niż Sagan Tosu pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTokushima VortisSagan Tosu
Match Cards AVG
2.60 (40/40)
2.95 (20/20)
2.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
70% (28/40)
90% (18/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Cards
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 3.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 4.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
104
59
45
Highest in a Match
5
5
5
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTokushima VortisSagan Tosu
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00