Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Consadole Sapporo
Streaki - Consadole Sapporo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Consadole Sapporo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Consadole Sapporo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Consadole Sapporo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Consadole Sapporo — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Consadole Sapporo — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Consadole Sapporo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Omiya Ardija
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Omiya Ardija — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Omiya Ardija — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Omiya Ardija — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Omiya Ardija — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Omiya Ardija — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Omiya Ardija — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Omiya Ardija — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Omiya Ardija — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Consadole Sapporo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 24 meczach z rzędu
Serie - Omiya Ardija
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Omiya Ardija — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Omiya Ardija — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Omiya Ardija — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Omiya Ardija jest o 11% lepsza niż Consadole Sapporo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Consadole Sapporo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.50 | 3.05 |
Strzelone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Stracone | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
BTTS % | 30% | 90% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 0% | 15% |
| Omiya Ardija | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.90 | 3.10 |
Strzelone | 1.30 | 2.30 | 1.80 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs Albirex Niigata1-2
- 08.08.2026Wvs Tokushima Vortis2-0
- 29.11.2025Wvs Ehime FC3-0
- 23.11.2025Dvs Imabari1-1
- 08.11.2025Wvs Oita Trinita3-1
- 02.11.2025Lvs JEF United Chiba2-5
- 26.10.2025Lvs Mito Hollyhock0-1
- 19.10.2025Wvs Kataller Toyama2-0
- 04.10.2025Lvs Montedio Yamagata1-2
- 27.09.2025Lvs Vegalta Sendai0-3
- 15.08.2026Wvs Imabari3-2
- 08.08.2026Wvs Albirex Niigata1-0
- 07.12.2025Lvs JEF United Chiba3-4
- 29.11.2025Lvs Renofa Yamaguchi2-3
- 23.11.2025Lvs Tokushima Vortis1-2
- 09.11.2025Wvs Mito Hollyhock2-0
- 02.11.2025Wvs Blaublitz Akita5-0
- 26.10.2025Dvs Montedio Yamagata2-2
- 18.10.2025Wvs Fujieda MYFC1-0
- 04.10.2025Wvs Vegalta Sendai2-1
Progi bramkowe
| Consadole Sapporo | Omiya Ardija | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Consadole Sapporo | Omiya Ardija | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Consadole Sapporo | Omiya Ardija | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Consadole Sapporo | Omiya Ardija | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.55 (20/20) | 2.55 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 2.5 Cards | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 3.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 4.5 Cards | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 51 | 51 | — |
Highest in a Match | 5 | 5 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Consadole Sapporo | Omiya Ardija | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

