Football Stats
Herb Jubilo Iwata
Jubilo IwataŚr. pkt/mecz 1.75
Japonia / J2 League6 września 2026 12:00
Herb Kataller Toyama
Kataller ToyamaŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Jubilo Iwata

Streaki - Jubilo Iwata

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jubilo Iwata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jubilo Iwata — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Jubilo Iwata — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Jubilo Iwata — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jubilo Iwata — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jubilo Iwata — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Jubilo Iwata — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Jubilo Iwata — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Jubilo Iwata — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Jubilo Iwata — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Jubilo Iwata — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Jubilo Iwata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Jubilo Iwata — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Jubilo Iwata — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Jubilo Iwata — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Jubilo Iwata — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Kataller Toyama

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kataller Toyama — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kataller Toyama — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Jubilo Iwata

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jubilo Iwata — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jubilo Iwata — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jubilo Iwata — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jubilo Iwata — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Jubilo Iwata — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jubilo Iwata — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jubilo Iwata — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jubilo Iwata — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Kataller Toyama

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kataller Toyama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Jubilo IwataJubilo Iwata20Herb Kataller ToyamaKataller Toyama
09.03Herb Kataller ToyamaKataller Toyama31Herb Jubilo IwataJubilo Iwata

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jubilo Iwata jest o 67% lepsza niż Kataller Toyama pod względem odsetku wygranych meczów.

Jubilo IwataDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
2.80
2.85
Strzelone
1.30
1.70
1.50
Stracone
1.60
1.10
1.35
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Kataller ToyamaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
2.40
2.80
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
1.60
1.50
1.55
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Jubilo Iwata jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Jubilo Iwata u siebie
0.90 gola/mecz
Kataller Toyama na wyjeździe

Progi bramkowe

Jubilo IwataKataller Toyama
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemJubilo IwataKataller Toyama
Match Cards AVG
2.85 (20/20)
2.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
57
57
Highest in a Match
5
5
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJubilo IwataKataller Toyama
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00