Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Vanraure Hachinohe
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vanraure Hachinohe — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
- Vanraure Hachinohe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Vanraure Hachinohe — nie wygrywa 1. połowę (10/13, 77%)
Streaki - Tegevajaro Miyazaki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tegevajaro Miyazaki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/3, 100%)
- Tegevajaro Miyazaki — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
- Tegevajaro Miyazaki — jest niepokonany w 1. połowie (12/13, 92%)
- Tegevajaro Miyazaki — jest niepokonany (10/13, 77%)
Serie - Vanraure Hachinohe
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vanraure Hachinohe — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vanraure Hachinohe — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vanraure Hachinohe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Tegevajaro Miyazaki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tegevajaro Miyazaki — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Tegevajaro Miyazaki — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tegevajaro Miyazaki jest o 48% lepsza niż Vanraure Hachinohe pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vanraure Hachinohe | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 67% | 20% | 31% |
Śr. goli/mecz | 1.67 | 2.50 | 2.31 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.92 |
Stracone | 0.67 | 1.60 | 1.38 |
BTTS % | 0% | 30% | 23% |
Czyste konto % | 67% | 30% | 38% |
Nie strzelił % | 33% | 60% | 54% |
| Tegevajaro Miyazaki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 0% | 46% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.67 | 2.15 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.31 |
Stracone | 0.60 | 1.67 | 0.85 |
BTTS % | 30% | 67% | 38% |
Czyste konto % | 60% | 33% | 54% |
Nie strzelił % | 20% | 33% | 23% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Blaublitz Akita1-0
- 26.08.2026Lvs Omiya Ardija0-2
- 22.08.2026Lvs Vegalta Sendai0-2
- 15.08.2026Lvs Tochigi City0-5
- 08.08.2026Wvs Kataller Toyama2-0
- 16.07.2026Dvs Kawasaki Frontale0-0
- 16.05.2026Dvs Sagamihara1-1
- 29.04.2026Lvs Yokohama FC1-4
- 19.04.2026Lvs Montedio Yamagata0-1
- 12.04.2026Wvs Tochigi City4-2
- 02.09.2026Lvs Kataller Toyama1-2
- 29.08.2026Lvs Vegalta Sendai2-4
- 26.08.2026Dvs Jubilo Iwata0-0
- 22.08.2026Dvs Shonan Bellmare0-0
- 15.08.2026Dvs Ventforet Kofu1-1
- 08.08.2026Lvs Yokohama FC0-1
- 06.06.2026Wvs Ventforet Kofu2-1
- 24.05.2026Dvs Biwako Shiga2-2
- 06.05.2026Wvs FC Ryukyu1-0
- 29.04.2026Wvs Kitakyushu3-0
Progi bramkowe
| Vanraure Hachinohe | Tegevajaro Miyazaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Over 1.5 | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 46% (6/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 62% (8/13) | 46% (6/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 62% (8/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 69% (9/13) |
| Vanraure Hachinohe | Tegevajaro Miyazaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Over 1.5 | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Nie strzelił | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 46% (6/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 62% (8/13) | 46% (6/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 62% (8/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 69% (9/13) |
| Vanraure Hachinohe | Tegevajaro Miyazaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
Over 1.5 | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 46% (6/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 62% (8/13) | 46% (6/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 62% (8/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 69% (9/13) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vanraure Hachinohe | Tegevajaro Miyazaki | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (4/26) | 15% (2/13) | 15% (2/13) |
Under 1.5 | 42% (11/26) | 38% (5/13) | 46% (6/13) |
Under 2.5 | 62% (16/26) | 69% (9/13) | 54% (7/13) |
Under 3.5 | 81% (21/26) | 77% (10/13) | 85% (11/13) |
Under 4.5 | 85% (22/26) | 77% (10/13) | 92% (12/13) |
Under 5.5 | 92% (24/26) | 92% (12/13) | 92% (12/13) |

