Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Vado
Streaki - Vado
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vado — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Vado — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Vado — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vado — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vado — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vado — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Atalanta II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atalanta II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atalanta II — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atalanta II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atalanta II — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atalanta II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atalanta II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atalanta II — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Vado
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Atalanta II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atalanta II — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atalanta II — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Atalanta II — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atalanta II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vado jest o 100% lepsza niż Atalanta II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vado | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.20 | 3.20 |
Strzelone | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Atalanta II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.30 | 2.55 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.08.2026Dvs Inter U231-1
- 06.06.2026Lvs Scafatese0-6
- 30.05.2026Wvs Barletta2-0
- 24.05.2026Lvs Barletta1-2
- 17.05.2026Wvs Folgore Caratese3-0
- 10.05.2026Dvs Treviso3-3
- 03.05.2026Wvs Biellese3-2
- 26.04.2026Wvs NovaRomentin5-0
- 19.04.2026Wvs Cairese2-0
- 12.04.2026Wvs Lavagnese2-1
- 26.04.2026Dvs Catania1-1
- 19.04.2026Dvs Sorrento1-1
- 12.04.2026Wvs SS Monopoli2-0
- 08.04.2026Dvs Cavese1-1
- 04.04.2026Dvs Siracusa3-3
- 21.03.2026Lvs Casertana0-2
- 14.03.2026Lvs Giugliano1-3
- 09.03.2026Wvs Audace Cerignola3-2
- 05.03.2026Dvs AZ Picerno1-1
- 28.02.2026Wvs Trapani 19052-0
Progi bramkowe
| Vado | Atalanta II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Vado | Atalanta II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Vado | Atalanta II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vado | Atalanta II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

