Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Chemik Bydgoszcz
Streaki - Chemik Bydgoszcz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chemik Bydgoszcz — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (3/3, 100%)
- Chemik Bydgoszcz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
- Chemik Bydgoszcz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Chemik Bydgoszcz — nie wygrywa 1. połowę (5/6, 83%)
Streaki - Piast Gliwice
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Piast Gliwice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Piast Gliwice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Piast Gliwice — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Piast Gliwice — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Piast Gliwice — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Piast Gliwice — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Piast Gliwice — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Piast Gliwice — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Piast Gliwice — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Piast Gliwice — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Piast Gliwice — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Piast Gliwice — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Piast Gliwice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Piast Gliwice — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Piast Gliwice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Piast Gliwice — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Chemik Bydgoszcz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chemik Bydgoszcz — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Chemik Bydgoszcz — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Chemik Bydgoszcz — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Chemik Bydgoszcz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Chemik Bydgoszcz — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Chemik Bydgoszcz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Piast Gliwice
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Piast Gliwice — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Piast Gliwice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Chemik Bydgoszcz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 0% | 0% |
Śr. goli/mecz | 4.33 | 3.67 | 4.00 |
Strzelone | 1.67 | 1.00 | 1.33 |
Stracone | 2.67 | 2.67 | 2.67 |
BTTS % | 100% | 100% | 100% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Piast Gliwice | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 3.00 | 3.40 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 59% | 54% | 56% |
Śr. strzały/mecz | 19.50 | 13.40 | 16.11 |
Śr. faule/mecz | 11.13 | 11.60 | 11.39 |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Lvs Kotwica Kórnik1-4
- 22.08.2026Dvs Flota Świnoujście1-1
- 19.08.2026Lvs Luzino1-3
- 14.08.2026Lvs Polonia Środa1-4
- 08.08.2026Dvs Lech Poznań II1-1
- 01.08.2026Dvs Kluczevia Stargard3-3
- 29.08.2026Wvs Motor Lublin2-0
- 22.08.2026Dvs Legia Warszawa1-1
- 15.08.2026Lvs Wieczysta Kraków3-4
- 09.08.2026Lvs Lech Poznan0-3
- 01.08.2026Wvs Wisla Krakow4-3
- 27.07.2026Lvs Zaglebie Lubin0-2
- 23.05.2026Lvs Widzew Łódź1-2
- 17.05.2026Lvs Raków Częstochowa1-3
- 10.05.2026Dvs GKS Katowice0-0
- 01.05.2026Dvs Korona Kielce1-1
Progi bramkowe
| Chemik Bydgoszcz | Piast Gliwice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (3/3) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 67% (2/3) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 67% (2/3) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/3) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 17% (1/6) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (3/6) | 70% (14/20) |
| Chemik Bydgoszcz | Piast Gliwice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 33% (1/3) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 33% (1/3) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 17% (1/6) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (3/6) | 70% (14/20) |
| Chemik Bydgoszcz | Piast Gliwice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (2/3) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 33% (1/3) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 33% (1/3) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 17% (1/6) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (3/6) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Chemik Bydgoszcz | Piast Gliwice | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.11 (18/26) | — | 11.11 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 94% (17/18) | — | 94% (17/18) |
Over 7.5 Corners | 89% (16/18) | — | 89% (16/18) |
Over 8.5 Corners | 83% (15/18) | — | 83% (15/18) |
Over 9.5 Corners | 67% (12/18) | — | 67% (12/18) |
Over 10.5 Corners | 67% (12/18) | — | 67% (12/18) |
Over 11.5 Corners | 44% (8/18) | — | 44% (8/18) |
Over 12.5 Corners | 28% (5/18) | — | 28% (5/18) |
Over 13.5 Corners | 22% (4/18) | — | 22% (4/18) |
Over 14.5 Corners | 17% (3/18) | — | 17% (3/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Chemik Bydgoszcz | Piast Gliwice | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.60 | — | 5.60 |
More Corners Than Opponent | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Corners Earned | 112 | — | 112 |
| Ogółem | Chemik Bydgoszcz | Piast Gliwice | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.95 | — | 4.95 |
More Corners Than Opponent | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Corners Against | 99 | — | 99 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Chemik Bydgoszcz | Piast Gliwice | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.40 (20/20) | — | 3.40 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 3.5 Cards | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 4.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Total Cards | 68 | — | 68 |
Highest in a Match | 7 | — | 7 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Chemik Bydgoszcz | Piast Gliwice | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 4% (1/26) | 0% (0/6) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 4% (1/26) | 0% (0/6) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 35% (9/26) | 33% (2/6) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 54% (14/26) | 33% (2/6) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 69% (18/26) | 50% (3/6) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 88% (23/26) | 83% (5/6) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Poland, realne dane wkrótce.

