Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Guabirá
Streaki - Guabirá
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Guabirá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Guabirá — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Guabirá — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Guabirá — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Guabirá — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Guabirá — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Guabirá — poniżej 4.5 spalonych (4/4, 100%)
- Guabirá — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Guabirá — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- Guabirá — powyżej 6.5 rożnych (3/4, 75%)
- Guabirá — powyżej 5.5 kartek (3/4, 75%)
- Guabirá — powyżej 6.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Guabirá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
Streaki - The Strongest
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- The Strongest — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- The Strongest — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- The Strongest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- The Strongest — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- The Strongest — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- The Strongest — powyżej 1.5 spalonych (6/6, 100%)
- The Strongest — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- The Strongest — powyżej 6.5 rożnych (6/7, 86%)
- The Strongest — powyżej 3.5 kartek (6/7, 86%)
- The Strongest — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
- The Strongest — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- The Strongest — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- The Strongest — poniżej 4.5 spalonych (5/6, 83%)
- The Strongest — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
- The Strongest — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- The Strongest — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Guabirá
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Guabirá — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guabirá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - The Strongest
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 The Strongest — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 The Strongest — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. The Strongest jest o 11% lepsza niż Guabirá pod względem odsetku wygranych meczów.
| Guabirá | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.80 | 3.75 |
Strzelone | 2.50 | 0.90 | 1.70 |
Stracone | 1.20 | 2.90 | 2.05 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
| The Strongest | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.10 | 2.80 |
Strzelone | 2.10 | 1.30 | 1.70 |
Stracone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.08.2026Wvs ABB1-0
- 05.08.2026Wvs Real Tomayapo3-0
- 31.07.2026Dvs Universitario de Vinto1-1
- 25.07.2026Wvs Real Oruro4-1
- 18.07.2026Lvs Bolívar0-4
- 29.05.2026Wvs San Antonio Bulo Bulo2-1
- 17.05.2026Wvs Nacional Potosí2-1
- 15.05.2026Dvs Oriente Petrolero2-2
- 09.05.2026Wvs Gualberto Villarroel SJ3-0
- 02.05.2026Lvs Aurora2-4
- 08.08.2026Lvs Independiente Petrolero1-2
- 05.08.2026Wvs Nacional Potosí3-2
- 31.07.2026Dvs Aurora1-1
- 26.07.2026Dvs Blooming1-1
- 19.07.2026Dvs Gualberto Villarroel SJ0-0
- 16.07.2026Wvs Oriente Petrolero2-1
- 12.07.2026Dvs Bolívar1-1
- 14.05.2026Wvs Always Ready1-0
- 10.05.2026Dvs Real Potosí0-0
- 03.05.2026Wvs ABB3-1
Progi bramkowe
| Guabirá | The Strongest | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
| Guabirá | The Strongest | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
| Guabirá | The Strongest | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Guabirá | The Strongest | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.09 (11/40) | 10.25 (4/20) | 10.00 (7/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (9/11) | 75% (3/4) | 86% (6/7) |
Over 7.5 Corners | 55% (6/11) | 50% (2/4) | 57% (4/7) |
Over 8.5 Corners | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 9.5 Corners | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 10.5 Corners | 36% (4/11) | 50% (2/4) | 29% (2/7) |
Over 11.5 Corners | 36% (4/11) | 50% (2/4) | 29% (2/7) |
Over 12.5 Corners | 36% (4/11) | 50% (2/4) | 29% (2/7) |
Over 13.5 Corners | 27% (3/11) | 25% (1/4) | 29% (2/7) |
Over 14.5 Corners | 27% (3/11) | 25% (1/4) | 29% (2/7) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Guabirá | The Strongest | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.55 | 4.75 | 4.43 |
More Corners Than Opponent | 55% (6/11) | 50% (2/4) | 57% (4/7) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (8/11) | 75% (3/4) | 71% (5/7) |
Over 3.5 Corners Earned | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (6/11) | 75% (3/4) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Corners Earned | 9% (1/11) | 0% (0/4) | 14% (1/7) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/11) | 0% (0/4) | 0% (0/7) |
Corners Earned | 50 | 19 | 31 |
| Ogółem | Guabirá | The Strongest | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.55 | 5.50 | 5.57 |
More Corners Than Opponent | 55% (6/11) | 50% (2/4) | 57% (4/7) |
Over 2.5 Corners Against | 82% (9/11) | 75% (3/4) | 86% (6/7) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (8/11) | 75% (3/4) | 71% (5/7) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (6/11) | 75% (3/4) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Corners Against | 36% (4/11) | 50% (2/4) | 29% (2/7) |
Over 6.5 Corners Against | 27% (3/11) | 25% (1/4) | 29% (2/7) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
Corners Against | 61 | 22 | 39 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Guabirá notuje o 18% wyższy wynik niż The Strongest pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Guabirá | The Strongest | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 7.00 (11/11) | 7.75 (4/4) | 6.57 (7/7) |
Over 0.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 1.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 2.5 Cards | 91% (10/11) | 75% (3/4) | 100% (7/7) |
Over 3.5 Cards | 91% (10/11) | 75% (3/4) | 100% (7/7) |
Over 4.5 Cards | 82% (9/11) | 75% (3/4) | 86% (6/7) |
Over 5.5 Cards | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
Over 6.5 Cards | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
Over 7.5 Cards | 45% (5/11) | 75% (3/4) | 29% (2/7) |
Total Cards | 77 | 31 | 46 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 10 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Guabirá | The Strongest | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

