Football Stats
Herb Blooming
BloomingŚr. pkt/mecz 1.35
Boliwia / Primera División16 sierpnia 2026 01:30
Herb Aurora
AuroraŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Blooming

4W — Blooming1D5W — Aurora

Streaki - Blooming

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Blooming — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Blooming — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Blooming — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Blooming — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Blooming — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Blooming — powyżej 3.5 kartek (8/8, 100%)
  • Blooming — powyżej 7.5 rożnych (7/8, 88%)
  • Blooming — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Blooming — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Blooming — powyżej 2.5 spalonych (6/8, 75%)
  • Blooming — poniżej 4.5 spalonych (6/8, 75%)
  • Blooming — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Blooming — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Blooming — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Aurora

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aurora — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aurora — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aurora — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aurora — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aurora — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Aurora — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aurora — powyżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Aurora — powyżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Aurora — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (11/14, 79%)
  • Aurora — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Aurora — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Aurora — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Blooming

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Blooming — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Blooming — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Blooming — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Blooming — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Blooming — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Blooming — powyżej 3.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Blooming — powyżej 3.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Blooming — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Aurora

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aurora — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — poniżej 12.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 2.5 kartek w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Aurora — powyżej 2.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb BloomingBlooming30Herb AuroraAurora
10.12Herb BloomingBlooming21Herb AuroraAurora
13.08Herb AuroraAurora41Herb BloomingBlooming
04.12Herb BloomingBlooming11Herb AuroraAurora
08.08Herb AuroraAurora10Herb BloomingBlooming
31.03Herb AuroraAurora42Herb BloomingBlooming
29.03Herb BloomingBlooming10Herb AuroraAurora
23.11Herb AuroraAurora31Herb BloomingBlooming
21.05Herb BloomingBlooming21Herb AuroraAurora
01.09Herb AuroraAurora10Herb BloomingBlooming

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Blooming jest o 40% lepsza niż Aurora pod względem odsetku wygranych meczów.

BloomingDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
3.60
3.00
Strzelone
2.00
0.90
1.45
Stracone
0.40
2.70
1.55
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
AuroraDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
4.00
2.10
3.05
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
2.00
1.10
1.55
BTTS %
100%
70%
85%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Blooming jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Blooming u siebie
1.00 gola/mecz
Aurora na wyjeździe

Progi bramkowe

BloomingAurora
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Blooming notuje o 28% wyższy wynik niż Aurora pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBloomingAurora
Match Corners AVG
9.25 (16/40)
10.38 (8/20)
8.13 (8/20)
Over 6.5 Corners
81% (13/16)
88% (7/8)
75% (6/8)
Over 7.5 Corners
75% (12/16)
88% (7/8)
63% (5/8)
Over 8.5 Corners
56% (9/16)
63% (5/8)
50% (4/8)
Over 9.5 Corners
44% (7/16)
50% (4/8)
38% (3/8)
Over 10.5 Corners
38% (6/16)
50% (4/8)
25% (2/8)
Over 11.5 Corners
25% (4/16)
25% (2/8)
25% (2/8)
Over 12.5 Corners
13% (2/16)
25% (2/8)
0% (0/8)
Over 13.5 Corners
13% (2/16)
25% (2/8)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
13% (2/16)
25% (2/8)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBloomingAurora
Corners Earned Match
4.05
4.50
3.79
More Corners Than Opponent
32% (7/22)
38% (3/8)
29% (4/14)
Over 2.5 Corners Earned
68% (15/22)
75% (6/8)
64% (9/14)
Over 3.5 Corners Earned
50% (11/22)
75% (6/8)
36% (5/14)
Over 4.5 Corners Earned
45% (10/22)
63% (5/8)
36% (5/14)
Over 5.5 Corners Earned
27% (6/22)
38% (3/8)
21% (3/14)
Over 6.5 Corners Earned
18% (4/22)
13% (1/8)
21% (3/14)
Over 7.5 Corners Earned
14% (3/22)
0% (0/8)
21% (3/14)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/22)
0% (0/8)
7% (1/14)
Corners Earned
89
36
53

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBloomingAurora
Match Cards AVG
7.09 (22/22)
7.00 (8/8)
7.14 (14/14)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (8/8)
100% (14/14)
Over 1.5 Cards
100% (22/22)
100% (8/8)
100% (14/14)
Over 2.5 Cards
100% (22/22)
100% (8/8)
100% (14/14)
Over 3.5 Cards
95% (21/22)
100% (8/8)
93% (13/14)
Over 4.5 Cards
86% (19/22)
75% (6/8)
93% (13/14)
Over 5.5 Cards
68% (15/22)
50% (4/8)
79% (11/14)
Over 6.5 Cards
55% (12/22)
50% (4/8)
57% (8/14)
Over 7.5 Cards
41% (9/22)
50% (4/8)
36% (5/14)
Total Cards
156
56
100
Highest in a Match
11
10
11
Lowest in a Match
3
4
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBloomingAurora
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94