Football Stats
Herb Real Tomayapo
Real TomayapoŚr. pkt/mecz 1.05
Boliwia / Primera División24 sierpnia 2026 01:30
Herb Always Ready
Always ReadyŚr. pkt/mecz 2.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Real Tomayapo

Streaki - Real Tomayapo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Tomayapo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Real Tomayapo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Real Tomayapo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Real Tomayapo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Tomayapo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Tomayapo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Real Tomayapo — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Real Tomayapo — poniżej 11.5 rożnych (7/7, 100%)
  • Real Tomayapo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/7, 100%)
  • Real Tomayapo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
  • Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek (6/7, 86%)
  • Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • Real Tomayapo — powyżej 2.5 spalonych (5/7, 71%)
  • Real Tomayapo — poniżej 4.5 spalonych (5/7, 71%)
  • Real Tomayapo — poniżej 4.5 kartek (5/7, 71%)
  • Real Tomayapo — poniżej 5.5 kartek łącznie (5/7, 71%)

Streaki - Always Ready

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Always Ready — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Always Ready — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Always Ready — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Always Ready — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Always Ready — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Always Ready — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Always Ready — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Always Ready — ma więcej rożnych niż przeciwnik (7/7, 100%)
  • Always Ready — powyżej 1.5 spalonych (6/7, 86%)
  • Always Ready — powyżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Always Ready — poniżej 4.5 spalonych (5/7, 71%)
  • Always Ready — powyżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Always Ready — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Always Ready — powyżej 2.5 kartek (5/7, 71%)
  • Always Ready — poniżej 6.5 kartek (5/7, 71%)
  • Always Ready — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • Always Ready — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - Real Tomayapo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Tomayapo — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Tomayapo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Always Ready

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Always Ready — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — jest niepokonany w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Real TomayapoReal Tomayapo11Herb Always ReadyAlways Ready
04.04Herb Always ReadyAlways Ready40Herb Real TomayapoReal Tomayapo
25.09Herb Real TomayapoReal Tomayapo12Herb Always ReadyAlways Ready
11.05Herb Always ReadyAlways Ready11Herb Real TomayapoReal Tomayapo
27.10Herb Real TomayapoReal Tomayapo20Herb Always ReadyAlways Ready
13.07Herb Always ReadyAlways Ready11Herb Real TomayapoReal Tomayapo
21.10Herb Real TomayapoReal Tomayapo20Herb Always ReadyAlways Ready
02.05Herb Always ReadyAlways Ready11Herb Real TomayapoReal Tomayapo
05.10Herb Real TomayapoReal Tomayapo03Herb Always ReadyAlways Ready
24.07Herb Always ReadyAlways Ready50Herb Real TomayapoReal Tomayapo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Always Ready jest o 133% lepsza niż Real Tomayapo pod względem odsetku wygranych meczów.

Real TomayapoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
3.90
3.05
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
0.80
3.00
1.90
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Always ReadyDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
3.10
3.50
3.30
Strzelone
2.60
2.20
2.40
Stracone
0.50
1.30
0.90
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Always Ready jest o +57% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Real Tomayapo u siebie
2.20 gola/mecz
Always Ready na wyjeździe

Progi bramkowe

Real TomayapoAlways Ready
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
30% (6/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Always Ready notuje o 58% wyższy wynik niż Real Tomayapo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemReal TomayapoAlways Ready
Match Corners AVG
9.23 (13/40)
7.29 (7/20)
11.50 (6/20)
Over 6.5 Corners
77% (10/13)
57% (4/7)
100% (6/6)
Over 7.5 Corners
69% (9/13)
43% (3/7)
100% (6/6)
Over 8.5 Corners
62% (8/13)
43% (3/7)
83% (5/6)
Over 9.5 Corners
54% (7/13)
43% (3/7)
67% (4/6)
Over 10.5 Corners
23% (3/13)
14% (1/7)
33% (2/6)
Over 11.5 Corners
15% (2/13)
0% (0/7)
33% (2/6)
Over 12.5 Corners
15% (2/13)
0% (0/7)
33% (2/6)
Over 13.5 Corners
15% (2/13)
0% (0/7)
33% (2/6)
Over 14.5 Corners
15% (2/13)
0% (0/7)
33% (2/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemReal TomayapoAlways Ready
Corners Earned Match
5.57
3.29
7.86
More Corners Than Opponent
71% (10/14)
43% (3/7)
100% (7/7)
Over 2.5 Corners Earned
79% (11/14)
57% (4/7)
100% (7/7)
Over 3.5 Corners Earned
71% (10/14)
43% (3/7)
100% (7/7)
Over 4.5 Corners Earned
71% (10/14)
43% (3/7)
100% (7/7)
Over 5.5 Corners Earned
43% (6/14)
14% (1/7)
71% (5/7)
Over 6.5 Corners Earned
29% (4/14)
0% (0/7)
57% (4/7)
Over 7.5 Corners Earned
21% (3/14)
0% (0/7)
43% (3/7)
Over 8.5 Corners Earned
21% (3/14)
0% (0/7)
43% (3/7)
Corners Earned
78
23
55

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Always Ready notuje o 20% wyższy wynik niż Real Tomayapo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemReal TomayapoAlways Ready
Match Cards AVG
4.71 (14/14)
4.29 (7/7)
5.14 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (14/14)
100% (7/7)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
93% (13/14)
100% (7/7)
86% (6/7)
Over 2.5 Cards
79% (11/14)
86% (6/7)
71% (5/7)
Over 3.5 Cards
64% (9/14)
57% (4/7)
71% (5/7)
Over 4.5 Cards
50% (7/14)
43% (3/7)
57% (4/7)
Over 5.5 Cards
43% (6/14)
29% (2/7)
57% (4/7)
Over 6.5 Cards
29% (4/14)
14% (1/7)
43% (3/7)
Over 7.5 Cards
14% (2/14)
0% (0/7)
29% (2/7)
Total Cards
66
30
36
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReal TomayapoAlways Ready
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94