Football Stats
Herb The Strongest
The StrongestŚr. pkt/mecz 1.80
Boliwia / Primera División12 września 2026 23:15
Herb Real Oruro
Real OruroŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy The Strongest

3W — The Strongest0D0W — Real Oruro

Streaki - The Strongest

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • The Strongest — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • The Strongest — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • The Strongest — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • The Strongest — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • The Strongest — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • The Strongest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • The Strongest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • The Strongest — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • The Strongest — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • The Strongest — powyżej 1.5 spalonych (6/6, 100%)
  • The Strongest — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
  • The Strongest — powyżej 6.5 rożnych (6/7, 86%)
  • The Strongest — powyżej 3.5 kartek (6/7, 86%)
  • The Strongest — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
  • The Strongest — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • The Strongest — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
  • The Strongest — poniżej 4.5 spalonych (5/6, 83%)
  • The Strongest — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)

Streaki - Real Oruro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Oruro — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek (7/8, 87%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 spalonych (5/7, 71%)

Serie - The Strongest

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 The Strongest — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 The Strongest — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Real Oruro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu w 38 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.04Herb Real OruroReal Oruro23Herb The StrongestThe Strongest
22.11Herb The StrongestThe Strongest21Herb Real OruroReal Oruro
14.06Herb Real OruroReal Oruro12Herb The StrongestThe Strongest

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. The Strongest jest o 67% lepsza niż Real Oruro pod względem odsetku wygranych meczów.

The StrongestDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.70
2.40
3.05
Strzelone
2.30
1.40
1.85
Stracone
1.40
1.00
1.20
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Real OruroDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
5.20
4.30
4.75
Strzelone
2.60
1.80
2.20
Stracone
2.60
2.50
2.55
BTTS %
80%
100%
90%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

The Strongest jest o +28% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
The Strongest u siebie
1.80 gola/mecz
Real Oruro na wyjeździe

Progi bramkowe

The StrongestReal Oruro
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
30% (6/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemThe StrongestReal Oruro
Match Corners AVG
9.93 (15/40)
10.00 (7/20)
9.88 (8/20)
Over 6.5 Corners
80% (12/15)
86% (6/7)
75% (6/8)
Over 7.5 Corners
67% (10/15)
57% (4/7)
75% (6/8)
Over 8.5 Corners
53% (8/15)
43% (3/7)
63% (5/8)
Over 9.5 Corners
40% (6/15)
43% (3/7)
38% (3/8)
Over 10.5 Corners
33% (5/15)
29% (2/7)
38% (3/8)
Over 11.5 Corners
27% (4/15)
29% (2/7)
25% (2/8)
Over 12.5 Corners
27% (4/15)
29% (2/7)
25% (2/8)
Over 13.5 Corners
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemThe StrongestReal Oruro
Corners Earned Match
4.40
4.43
4.38
More Corners Than Opponent
47% (7/15)
57% (4/7)
38% (3/8)
Over 2.5 Corners Earned
73% (11/15)
71% (5/7)
75% (6/8)
Over 3.5 Corners Earned
53% (8/15)
57% (4/7)
50% (4/8)
Over 4.5 Corners Earned
33% (5/15)
43% (3/7)
25% (2/8)
Over 5.5 Corners Earned
33% (5/15)
43% (3/7)
25% (2/8)
Over 6.5 Corners Earned
13% (2/15)
14% (1/7)
13% (1/8)
Over 7.5 Corners Earned
13% (2/15)
14% (1/7)
13% (1/8)
Over 8.5 Corners Earned
7% (1/15)
0% (0/7)
13% (1/8)
Corners Earned
66
31
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. The Strongest notuje o 28% wyższy wynik niż Real Oruro pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemThe StrongestReal Oruro
Match Cards AVG
5.80 (15/15)
6.57 (7/7)
5.13 (8/8)
Over 0.5 Cards
100% (15/15)
100% (7/7)
100% (8/8)
Over 1.5 Cards
93% (14/15)
100% (7/7)
88% (7/8)
Over 2.5 Cards
93% (14/15)
100% (7/7)
88% (7/8)
Over 3.5 Cards
87% (13/15)
100% (7/7)
75% (6/8)
Over 4.5 Cards
73% (11/15)
86% (6/7)
63% (5/8)
Over 5.5 Cards
47% (7/15)
57% (4/7)
38% (3/8)
Over 6.5 Cards
33% (5/15)
57% (4/7)
13% (1/8)
Over 7.5 Cards
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
Total Cards
87
46
41
Highest in a Match
11
10
11
Lowest in a Match
1
4
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemThe StrongestReal Oruro
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Under 2.5
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Under 3.5
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Under 4.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 5.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94