Football Stats
Herb Real Oruro
Real OruroŚr. pkt/mecz 1.05
Boliwia / Primera División15 września 2026 21:00
Herb Real Potosí
Real PotosíŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Real Oruro

1W — Real Oruro0D0W — Real Potosí

Streaki - Real Oruro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Real Oruro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Oruro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek (7/8, 87%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
  • Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Real Oruro — powyżej 3.5 spalonych (5/7, 71%)

Streaki - Real Potosí

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Potosí — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Potosí — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Real Potosí — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Potosí — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Real Potosí — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Potosí — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Potosí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Real Potosí — powyżej 1.5 spalonych (9/9, 100%)
  • Real Potosí — powyżej 8.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Real Potosí — poniżej 6.5 kartek (8/9, 89%)
  • Real Potosí — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Real Potosí — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
  • Real Potosí — powyżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
  • Real Potosí — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • Real Potosí — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)

Serie - Real Oruro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Oruro — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 1.5 gola w meczu w 38 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Oruro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Real Potosí

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Potosí — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Potosí — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.05Herb Real PotosíReal Potosí12Herb Real OruroReal Oruro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Real OruroDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
5.20
4.30
4.75
Strzelone
2.60
1.80
2.20
Stracone
2.60
2.50
2.55
BTTS %
80%
100%
90%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Real PotosíDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
1.70
2.00
Strzelone
1.60
0.70
1.15
Stracone
0.70
1.00
0.85
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Real Oruro jest o +271% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.60 gola/mecz
Real Oruro u siebie
0.70 gola/mecz
Real Potosí na wyjeździe

Progi bramkowe

Real OruroReal Potosí
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
100% (10/10)
20% (2/10)
Over 3.5
80% (8/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Potosí notuje o 8% wyższy wynik niż Real Oruro pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemReal OruroReal Potosí
Match Corners AVG
10.29 (17/40)
9.88 (8/20)
10.67 (9/20)
Over 6.5 Corners
82% (14/17)
75% (6/8)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
82% (14/17)
75% (6/8)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
76% (13/17)
63% (5/8)
89% (8/9)
Over 9.5 Corners
53% (9/17)
38% (3/8)
67% (6/9)
Over 10.5 Corners
35% (6/17)
38% (3/8)
33% (3/9)
Over 11.5 Corners
24% (4/17)
25% (2/8)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
24% (4/17)
25% (2/8)
22% (2/9)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
13% (1/8)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
12% (2/17)
13% (1/8)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemReal OruroReal Potosí
Corners Earned Match
4.88
4.38
5.33
More Corners Than Opponent
35% (6/17)
38% (3/8)
33% (3/9)
Over 2.5 Corners Earned
88% (15/17)
75% (6/8)
100% (9/9)
Over 3.5 Corners Earned
65% (11/17)
50% (4/8)
78% (7/9)
Over 4.5 Corners Earned
47% (8/17)
25% (2/8)
67% (6/9)
Over 5.5 Corners Earned
35% (6/17)
25% (2/8)
44% (4/9)
Over 6.5 Corners Earned
18% (3/17)
13% (1/8)
22% (2/9)
Over 7.5 Corners Earned
18% (3/17)
13% (1/8)
22% (2/9)
Over 8.5 Corners Earned
6% (1/17)
13% (1/8)
0% (0/9)
Corners Earned
83
35
48

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Real Potosí notuje o 15% wyższy wynik niż Real Oruro pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemReal OruroReal Potosí
Match Cards AVG
5.53 (17/17)
5.13 (8/8)
5.89 (9/9)
Over 0.5 Cards
100% (17/17)
100% (8/8)
100% (9/9)
Over 1.5 Cards
94% (16/17)
88% (7/8)
100% (9/9)
Over 2.5 Cards
88% (15/17)
88% (7/8)
89% (8/9)
Over 3.5 Cards
76% (13/17)
75% (6/8)
78% (7/9)
Over 4.5 Cards
71% (12/17)
63% (5/8)
78% (7/9)
Over 5.5 Cards
53% (9/17)
38% (3/8)
67% (6/9)
Over 6.5 Cards
29% (5/17)
13% (1/8)
44% (4/9)
Over 7.5 Cards
18% (3/17)
13% (1/8)
22% (2/9)
Total Cards
94
41
53
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReal OruroReal Potosí
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
15% (6/40)
0% (0/20)
30% (6/20)
Under 2.5
38% (15/40)
10% (2/20)
65% (13/20)
Under 3.5
63% (25/40)
35% (7/20)
90% (18/20)
Under 4.5
70% (28/40)
45% (9/20)
95% (19/20)
Under 5.5
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94