Football Stats
Herb Anderlecht
AnderlechtŚr. pkt/mecz 1.50
World / UEFA Europa League27 sierpnia 2026 20:30
Herb Kairat Almaty
Kairat AlmatyŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Anderlecht

2W — Anderlecht0D0W — Kairat Almaty

Streaki - Anderlecht

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Anderlecht — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
  • Anderlecht — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Anderlecht — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Anderlecht — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Anderlecht — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Anderlecht — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Kairat Almaty

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kairat Almaty — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kairat Almaty — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kairat Almaty — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kairat Almaty — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kairat Almaty — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kairat Almaty — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kairat Almaty — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kairat Almaty — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Kairat Almaty — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Kairat Almaty — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Kairat Almaty — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Kairat Almaty — powyżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Kairat Almaty — powyżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Kairat Almaty — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Anderlecht

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Serie - Kairat Almaty

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kairat Almaty — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kairat Almaty — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb AnderlechtAnderlecht30Herb Kairat AlmatyKairat Almaty
20.08Herb Kairat AlmatyKairat Almaty03Herb AnderlechtAnderlecht

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kairat Almaty jest o 33% lepsza niż Anderlecht pod względem odsetku wygranych meczów.

AnderlechtDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
4.30
2.70
3.50
Strzelone
2.50
1.10
1.80
Stracone
1.80
1.60
1.70
BTTS %
100%
50%
75%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
60%
48%
54%
Śr. strzały/mecz
17.67
13.29
15.75
Śr. faule/mecz
13.11
16.00
14.56
Kairat AlmatyDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.50
2.90
2.70
Strzelone
1.70
1.80
1.75
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Anderlecht jest o +39% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Anderlecht u siebie
1.80 gola/mecz
Kairat Almaty na wyjeździe

Progi bramkowe

AnderlechtKairat Almaty
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 3.5
90% (9/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Kairat Almaty notuje o 18% wyższy wynik niż Anderlecht pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAnderlechtKairat Almaty
Match Corners AVG
9.95 (20/40)
9.78 (18/20)
11.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
75% (15/20)
72% (13/18)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
67% (12/18)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
61% (11/18)
100% (2/2)
Over 9.5 Corners
60% (12/20)
56% (10/18)
100% (2/2)
Over 10.5 Corners
40% (8/20)
39% (7/18)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
28% (5/18)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
25% (5/20)
22% (4/18)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
17% (3/18)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
15% (3/20)
17% (3/18)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAnderlechtKairat Almaty
Corners Earned Match
5.45
5.45
5.50
More Corners Than Opponent
50% (11/22)
50% (10/20)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
68% (15/22)
70% (14/20)
50% (1/2)
Over 3.5 Corners Earned
64% (14/22)
65% (13/20)
50% (1/2)
Over 4.5 Corners Earned
50% (11/22)
50% (10/20)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
50% (11/22)
50% (10/20)
50% (1/2)
Over 6.5 Corners Earned
45% (10/22)
45% (9/20)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners Earned
41% (9/22)
40% (8/20)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners Earned
18% (4/22)
15% (3/20)
50% (1/2)
Corners Earned
120
109
11

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kairat Almaty notuje o 23% wyższy wynik niż Anderlecht pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAnderlechtKairat Almaty
Match Cards AVG
5.41 (22/22)
5.30 (20/20)
6.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (20/20)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
95% (21/22)
95% (19/20)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
91% (20/22)
90% (18/20)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
77% (17/22)
75% (15/20)
100% (2/2)
Over 4.5 Cards
64% (14/22)
60% (12/20)
100% (2/2)
Over 5.5 Cards
45% (10/22)
40% (8/20)
100% (2/2)
Over 6.5 Cards
23% (5/22)
20% (4/20)
50% (1/2)
Over 7.5 Cards
18% (4/22)
20% (4/20)
0% (0/2)
Total Cards
119
106
13
Highest in a Match
11
11
7
Lowest in a Match
1
1
6

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAnderlechtKairat Almaty
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 3.5
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000