Football Stats
Herb Anderlecht
AnderlechtŚr. pkt/mecz 1.50
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Lyon
LyonŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Anderlecht

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Anderlecht — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Anderlecht — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Anderlecht — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Anderlecht — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Anderlecht — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Anderlecht — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Anderlecht — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Anderlecht — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lyon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lyon — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lyon — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lyon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lyon — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Lyon — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lyon — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lyon — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Lyon — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lyon — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Lyon — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Anderlecht

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Anderlecht — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Lyon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lyon — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lyon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Anderlecht jest o 50% lepsza niż Lyon pod względem odsetku wygranych meczów.

AnderlechtDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
4.00
2.90
3.45
Strzelone
2.30
1.10
1.70
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
90%
50%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
61%
47%
54%
Śr. strzały/mecz
18.13
12.57
15.53
Śr. faule/mecz
12.67
15.44
14.06
LyonDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
2.40
2.90
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
56%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
14.90
10.33
12.74
Śr. faule/mecz
11.50
10.67
11.11

Ostatnie 10 meczów

Anderlecht jest o +130% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Anderlecht u siebie
1.00 gola/mecz
Lyon na wyjeździe

Progi bramkowe

AnderlechtLyon
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
100% (10/10)
50% (5/10)
Over 3.5
80% (8/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Lyon notuje o 19% wyższy wynik niż Anderlecht pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAnderlechtLyon
Match Corners AVG
10.19 (37/40)
9.28 (18/20)
11.05 (19/20)
Over 6.5 Corners
78% (29/37)
72% (13/18)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
73% (27/37)
61% (11/18)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
65% (24/37)
56% (10/18)
74% (14/19)
Over 9.5 Corners
59% (22/37)
56% (10/18)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
35% (13/37)
33% (6/18)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
30% (11/37)
22% (4/18)
37% (7/19)
Over 12.5 Corners
22% (8/37)
17% (3/18)
26% (5/19)
Over 13.5 Corners
16% (6/37)
11% (2/18)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/37)
11% (2/18)
21% (4/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAnderlechtLyon
Corners Earned Match
5.58
5.55
5.60
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
223
111
112

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Anderlecht notuje o 22% wyższy wynik niż Lyon pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAnderlechtLyon
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
5.00 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
182
100
82
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAnderlechtLyon
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 3.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000