Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Sunderland
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sunderland — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sunderland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sunderland — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Sunderland — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sunderland — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Sunderland — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Sunderland — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sunderland — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Sunderland — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Sunderland — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Sunderland — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sunderland — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Sunderland — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Levski Sofia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Levski Sofia — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Levski Sofia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Levski Sofia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Levski Sofia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Levski Sofia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Levski Sofia — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Levski Sofia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Levski Sofia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
- Levski Sofia — powyżej 2.5 kartek (4/4, 100%)
- Levski Sofia — powyżej 2.5 kartek łącznie (4/4, 100%)
- Levski Sofia — powyżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
- Levski Sofia — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
- Levski Sofia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Levski Sofia — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
Serie - Sunderland
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sunderland — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sunderland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sunderland — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Sunderland — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sunderland — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Sunderland — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sunderland — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Serie - Levski Sofia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Levski Sofia — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Levski Sofia — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Levski Sofia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Levski Sofia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Levski Sofia — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Levski Sofia — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Levski Sofia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Levski Sofia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Levski Sofia jest o 33% lepsza niż Sunderland pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sunderland | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.70 | 2.45 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 50% | 49% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 13.90 | 10.30 | 12.10 |
Śr. faule/mecz | 10.50 | 11.80 | 11.15 |
| Levski Sofia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.60 | 2.45 |
Strzelone | 2.10 | 1.40 | 1.75 |
Stracone | 0.20 | 1.20 | 0.70 |
BTTS % | 10% | 70% | 40% |
Czyste konto % | 80% | 20% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Fulham1-0
- 22.08.2026Lvs Ipswich1-2
- 24.05.2026Wvs Chelsea2-1
- 17.05.2026Wvs Everton3-1
- 09.05.2026Dvs Manchester United0-0
- 02.05.2026Dvs Wolves1-1
- 24.04.2026Lvs Nottingham Forest0-5
- 19.04.2026Lvs Aston Villa3-4
- 12.04.2026Wvs Tottenham1-0
- 22.03.2026Wvs Newcastle2-1
- 30.08.2026Wvs Botev Plovdiv3-1
- 26.08.2026Lvs AEK Athens FC0-4
- 22.08.2026Wvs Spartak Varna6-0
- 18.08.2026Dvs AEK Athens FC0-0
- 11.08.2026Wvs Kairat Almaty1-0
- 07.08.2026Wvs Lokomotiv Plovdiv2-0
- 04.08.2026Wvs Kairat Almaty1-0
- 01.08.2026Wvs Septemvri Sofia3-0
- 29.07.2026Dvs Universitatea Craiova2-2
- 25.07.2026Wvs Lokomotiv Sofia2-1
Progi bramkowe
| Sunderland | Levski Sofia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Sunderland | Levski Sofia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Sunderland | Levski Sofia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sunderland notuje o 8% wyższy wynik niż Levski Sofia pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Sunderland | Levski Sofia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.04 (24/40) | 9.15 (20/20) | 8.50 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 83% (20/24) | 85% (17/20) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 71% (17/24) | 70% (14/20) | 75% (3/4) |
Over 8.5 Corners | 63% (15/24) | 60% (12/20) | 75% (3/4) |
Over 9.5 Corners | 42% (10/24) | 45% (9/20) | 25% (1/4) |
Over 10.5 Corners | 25% (6/24) | 25% (5/20) | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 21% (5/24) | 20% (4/20) | 25% (1/4) |
Over 12.5 Corners | 21% (5/24) | 20% (4/20) | 25% (1/4) |
Over 13.5 Corners | 13% (3/24) | 15% (3/20) | 0% (0/4) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/24) | 0% (0/20) | 0% (0/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Sunderland | Levski Sofia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.04 | 4.00 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 32% (8/25) | 30% (6/20) | 40% (2/5) |
Over 2.5 Corners Earned | 76% (19/25) | 75% (15/20) | 80% (4/5) |
Over 3.5 Corners Earned | 48% (12/25) | 45% (9/20) | 60% (3/5) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (10/25) | 40% (8/20) | 40% (2/5) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (7/25) | 25% (5/20) | 40% (2/5) |
Over 6.5 Corners Earned | 12% (3/25) | 10% (2/20) | 20% (1/5) |
Over 7.5 Corners Earned | 4% (1/25) | 5% (1/20) | 0% (0/5) |
Over 8.5 Corners Earned | 4% (1/25) | 5% (1/20) | 0% (0/5) |
Corners Earned | 101 | 80 | 21 |
| Ogółem | Sunderland | Levski Sofia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.04 | 5.15 | 4.60 |
More Corners Than Opponent | 32% (8/25) | 30% (6/20) | 40% (2/5) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (20/25) | 85% (17/20) | 60% (3/5) |
Over 3.5 Corners Against | 72% (18/25) | 75% (15/20) | 60% (3/5) |
Over 4.5 Corners Against | 52% (13/25) | 55% (11/20) | 40% (2/5) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (10/25) | 40% (8/20) | 40% (2/5) |
Over 6.5 Corners Against | 24% (6/25) | 25% (5/20) | 20% (1/5) |
Over 7.5 Corners Against | 16% (4/25) | 15% (3/20) | 20% (1/5) |
Over 8.5 Corners Against | 16% (4/25) | 15% (3/20) | 20% (1/5) |
Corners Against | 126 | 103 | 23 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Levski Sofia notuje o 28% wyższy wynik niż Sunderland pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Sunderland | Levski Sofia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.71 (24/24) | 4.50 (20/20) | 5.75 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (24/24) | 100% (20/20) | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 96% (23/24) | 95% (19/20) | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 83% (20/24) | 80% (16/20) | 100% (4/4) |
Over 3.5 Cards | 54% (13/24) | 55% (11/20) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Cards | 46% (11/24) | 45% (9/20) | 50% (2/4) |
Over 5.5 Cards | 38% (9/24) | 35% (7/20) | 50% (2/4) |
Over 6.5 Cards | 25% (6/24) | 20% (4/20) | 50% (2/4) |
Over 7.5 Cards | 8% (2/24) | 5% (1/20) | 25% (1/4) |
Total Cards | 113 | 90 | 23 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sunderland | Levski Sofia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

