Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Torreense
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Torreense — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Torreense — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Torreense — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Torreense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Torreense — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Torreense — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
- Torreense — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
- Torreense — poniżej 6.5 kartek (5/5, 100%)
- Torreense — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
- Torreense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Torreense — powyżej 3.5 kartek (4/5, 80%)
- Torreense — powyżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Torreense — poniżej 6.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Torreense — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Ararat-Armenia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ararat-Armenia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ararat-Armenia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ararat-Armenia — powyżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
- Ararat-Armenia — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Ararat-Armenia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — poniżej 12.5 rożnych (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — powyżej 5.5 kartek (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — powyżej 5.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Torreense
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Torreense — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Torreense — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Torreense — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Torreense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Torreense — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Torreense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Torreense — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Torreense — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
Serie - Ararat-Armenia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ararat-Armenia — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ararat-Armenia jest o 50% lepsza niż Torreense pod względem odsetku wygranych meczów.
| Torreense | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Ararat-Armenia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.50 | 2.90 |
Strzelone | 1.60 | 1.80 | 1.70 |
Stracone | 0.70 | 1.70 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Vizela0-3
- 22.08.2026Dvs Lusitânia Lourosa2-2
- 15.08.2026Dvs Penafiel2-2
- 09.08.2026Lvs Farense1-2
- 28.05.2026Lvs Casa Pia0-2
- 20.05.2026Dvs Casa Pia0-0
- 16.05.2026Wvs Vizela4-0
- 09.05.2026Wvs Lusitânia Lourosa2-1
- 04.05.2026Wvs Penafiel3-2
- 28.04.2026Dvs Feirense0-0
- 31.08.2026Lvs Pyunik Yerevan1-2
- 27.08.2026Wvs Universitatea Craiova1-0
- 23.08.2026Dvs Sardarapat1-1
- 20.08.2026Dvs Universitatea Craiova1-1
- 15.08.2026Lvs Van0-2
- 11.08.2026Lvs Celje0-2
- 07.08.2026Wvs FC Urartu2-1
- 04.08.2026Wvs Celje2-1
- 01.08.2026Wvs Gandzasar4-3
- 28.07.2026Lvs Shamrock Rovers1-2
Progi bramkowe
| Torreense | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Torreense | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Torreense | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Torreense | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.67 (6/40) | 11.50 (2/20) | 11.75 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 83% (5/6) | 100% (2/2) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 83% (5/6) | 100% (2/2) | 75% (3/4) |
Over 8.5 Corners | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
Over 9.5 Corners | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
Over 10.5 Corners | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
Over 11.5 Corners | 50% (3/6) | 50% (1/2) | 50% (2/4) |
Over 12.5 Corners | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
Over 13.5 Corners | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
Over 14.5 Corners | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Torreense | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.33 | 7.00 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 33% (2/6) | 100% (2/2) | 0% (0/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (5/6) | 100% (2/2) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (4/6) | 100% (2/2) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (3/6) | 100% (2/2) | 25% (1/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 50% (1/2) | 25% (1/4) |
Corners Earned | 32 | 14 | 18 |
| Ogółem | Torreense | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.33 | 4.50 | 7.25 |
More Corners Than Opponent | 33% (2/6) | 100% (2/2) | 0% (0/4) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (5/6) | 100% (2/2) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
Over 4.5 Corners Against | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Corners Against | 67% (4/6) | 50% (1/2) | 75% (3/4) |
Over 6.5 Corners Against | 50% (3/6) | 0% (0/2) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners Against | 33% (2/6) | 0% (0/2) | 50% (2/4) |
Over 8.5 Corners Against | 17% (1/6) | 0% (0/2) | 25% (1/4) |
Corners Against | 38 | 9 | 29 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ararat-Armenia notuje o 20% wyższy wynik niż Torreense pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Torreense | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.67 (9/9) | 5.20 (5/5) | 6.25 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
Over 3.5 Cards | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
Over 4.5 Cards | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Cards | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
Over 6.5 Cards | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
Over 7.5 Cards | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
Total Cards | 51 | 26 | 25 |
Highest in a Match | 8 | 7 | 8 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Torreense | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

