Football Stats
Herb Santa Fe
Flaga KolumbiaSanta Fe
7. miejsce w tabeli Primera A

2026/27 Santa Fe — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze14
W6
R6
P2
Gz26
Gs13
RB+13
Śr. pkt1.71
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze14
W3
R8
P3
Gz15
Gs16
RB-1
Śr. pkt1.21
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze28
W9
R14
P5
Gz41
Gs29
RB+12
Śr. pkt1.46
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Santa Fe — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Santa Fe — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Santa Fe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Santa Fe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Santa Fe — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Santa Fe — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Santa Fe — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Santa Fe — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santa Fe — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Santa Fe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Santa Fe — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Junior11Herb Santa FeSanta Fe
22.08Herb Santa FeSanta Fe00America de Cali
08.08Herb Santa FeSanta Fe20Chico
03.08Herb Santa FeSanta Fe22Once Caldas
26.07Águilas Doradas21Herb Santa FeSanta Fe
28.05Penarol01Herb Santa FeSanta Fe
24.05Junior00Herb Santa FeSanta Fe
17.05Herb Santa FeSanta Fe11Junior
13.05Herb Santa FeSanta Fe40America de Cali
10.05America de Cali11Herb Santa FeSanta Fe

Santa Fe — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
0.90
1.80
2.70
Strzelone
0.80
1.20
2.00
Stracone
0.10
0.60
0.70
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
90%
50%
70%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
12.75
Śr. faule/mecz
8.75
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
1.40
2.20
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
0.20
0.80
1.00
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
11.44
Śr. faule/mecz
10.22

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 12% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.44
13.15
11.79
Strzały celne / mecz
4.74
5.08
4.43
Strzały niecelne / mecz
5.41
6.15
4.71
Skuteczność strzałów
12.2%
15.2%
9.1%
Strzały na gola
8.20
6.58
11.00
Strzały celne na gola
3.12
2.54
4.13
Strzały Over 10.5
70% (19/27)
77% (10/13)
64% (9/14)
Strzały Over 11.5
63% (17/27)
69% (9/13)
57% (8/14)
Strzały Over 12.5
44% (12/27)
54% (7/13)
36% (5/14)
Strzały Over 13.5
37% (10/27)
38% (5/13)
36% (5/14)
Strzały Over 14.5
30% (8/27)
31% (4/13)
29% (4/14)
Strzały celne Over 3.5
70% (19/27)
69% (9/13)
71% (10/14)
Strzały celne Over 4.5
52% (14/27)
54% (7/13)
50% (7/14)
Strzały celne Over 5.5
26% (7/27)
38% (5/13)
14% (2/14)
Strzały celne Over 6.5
19% (5/27)
31% (4/13)
7% (1/14)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 12% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.29
3.58
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (24/24)
100% (12/12)
100% (12/12)
Match Offsides Over 1.5 %
96% (23/24)
100% (12/12)
92% (11/12)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (16/24)
75% (9/12)
58% (7/12)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (8/24)
33% (4/12)
33% (4/12)
Team Offsides AVG
1.50
1.58
1.42
Team Offsides Over 0.5 %
83% (20/24)
83% (10/12)
83% (10/12)
Team Offsides Over 1.5 %
42% (10/24)
50% (6/12)
33% (4/12)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (4/24)
17% (2/12)
17% (2/12)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 43% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.13
1.35
0.94
xGA (Against)
0.92
0.86
0.98
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 16% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.41 (17/20)
7.75 (8/10)
9.00 (9/10)
Over 6.5 Corners
71% (12/17)
63% (5/8)
78% (7/9)
Over 7.5 Corners
59% (10/17)
38% (3/8)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
41% (7/17)
38% (3/8)
44% (4/9)
Over 9.5 Corners
35% (6/17)
25% (2/8)
44% (4/9)
Over 10.5 Corners
29% (5/17)
25% (2/8)
33% (3/9)
Over 11.5 Corners
29% (5/17)
25% (2/8)
33% (3/9)
Over 12.5 Corners
12% (2/17)
13% (1/8)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
13% (1/8)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
12% (2/17)
13% (1/8)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.10
4.70
3.50
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
82
47
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.45 (20/20)
5.40 (10/10)
5.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Total Cards
109
54
55
Highest in a Match
12
12
9
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Santa Fe

Wynik meczu

1-1
9 (32%)
2-1
4 (14%)
2-2
3 (11%)
0-1
2 (7%)
1-2
2 (7%)

Wynik do przerwy

0-0
13 (46%)
1-0
6 (21%)
0-1
4 (14%)
1-1
2 (7%)
2-1
1 (4%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Santa Fe

Liczba goli w meczu

2
10 (36%)
4
6 (21%)
3
6 (21%)
1
3 (11%)
0
2 (7%)

Liczba goli do przerwy

0
13 (46%)
1
10 (36%)
2
3 (11%)
3
2 (7%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera A.

Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53